Як провести весело дитячий день народження.

Діти з великим нетерпінням очікують свій день народження. Їм хочеться в цей день не тільки запросити багато гостей, отримати чудові подарунки, а й провести його незвично, весело, незабутньо. Тому до складання сценарію дитячого свята варто підійти особливо ретельно і ґрунтовно.
Інструкція
1
Спочатку визначитеся з місцем проведення свята. Якщо є така можливість, то організуйте його за містом, щоб у дітей була можливість побігати по ділянці, пограти, а не перебувати цілий день в задушливому приміщенні.
2
Організуйте не просто свято, а тематичну вечірку, щоб приємно здивувати дитини. Наприклад, для хлопчика можна організувати "Космічний свято".
3
Заздалегідь приготуйте запрошення для гостей іменинника. В них можна повідомити, що місцем проведення торжества буде космодром, і вказати адресу. Попросіть гостей приготувати цікаві костюми інопланетян або підготуйте їх самі.
4
Бажано, щоб подарунок продовжив космічну тематику цього дня. Наприклад, можна придбати відповідну іграшку: ракету, фігурку космонавта, набір космонавта і т.д. Можна також купити книгу або диск з фільмом про космічних прибульців.
5
Незвично прикрасьте приміщення. Ви повинні зробити приглушеним світло, розставити усюди невеликі різнокольорові ліхтарики, підготувати плакат з цікавою інформацією про різні планетах. Можна хаотично розвісити всюди вирізки з журналів з зображенням будь-яких космічних тіл і т.д.
6
Приготуйте для дітей незвично оформлені страви з фруктів і овочів і розкажіть про те, що саме в такому вигляді їх подають, наприклад, на планеті Марс. Замовте торт з фігуркою космонавта.
7
Конкурси можуть бути як творчі, так і спортивні (на свіжому повітрі). Наприклад, можна заздалегідь підготувати фанти із завданнями для дітей і заховати і в різні місця на ділянці. Повідомте дітям, що планета Земля знаходиться в небезпеці, а врятувати її можуть тільки вони, виконавши послідовно все, що записано в фантах. Причому, можна обмежити їх за часом або розділити на команди. Знайшовши один фант, хлопці виконують вимогу (виконують пісню про небо, сонце, космосі або відповідають на питання). В цьому ж Фанте зашифруйте місце знаходження іншого. Далі діти повинні швидко бігти до місця, де заховано інше завдання і т.д.
8
У висновку вечора, коли діти втомляться бігати і виконувати різні завдання, можна оголосити їм, що планета врятована, і підготувати невелику театралізовану виставу. У разі відсутності творчих здібностей запросіть людей, що займаються цим професійно (таких пропозицій в даний час безліч).
9
Приготуйте незвичайні сувеніри для гостей в якості подарунка за активну участь в конкурсах. Проявіть фантазію в їх оформленні та виборі, наприклад, це може бути місячний камінь або якесь екзотичне рослина з іншої планети.