Як облаштувати малогабаритну квартиру. зробити стильну малогабаритну ванну.

Для комфортного житла не обов'язково мати велику квартиру . Головне - правильно організувати простір. Використання сучасні досягнення, увага до деталей і кілька нестандартних рішень - і малогабаритна квартира стане стильною і затишною.
Інструкція
1
Основний принцип облаштування невеликої квартири - дотримання зональності. Наприклад, розмежувати кімнату на робочу і спальну зону вам допоможуть перегородки, які в даному випадку краще зробити мобільними.
2
Позбавтеся від всіх зайвих речей і замініть існуючі предмети інтер'єру на багатофункціональні. Віддайте перевагу меблів, яка має механізм трансформації - диван-ліжко, відкидні робітники і обідні столи.
3
Навіть у самій малогабаритній квартирі можна зробити гардеробну, якщо використовувати дзеркальна шафа від підлоги до полтолка. Крім цього, в інтер'єр можна додати різні глянцеві поверхні - скло або пластик - це допоможе візуально збільшити обсяг маленької квартири.
4
Освоюйте вертикальні можливості вашої квартири. На стіни можна прибити полки, в ніші вбудувати скляні стелажі.
5
Не купуйте ніколи масивні кришталеві люстри. Створіть локальне освітлення, для чого розмістіть повертаються світильники по всьому периметру стелі. За допомогою правильно розміщеного світла можна не тільки зонувати простір, але і зробити акцент на цікавих деталях інтер'єру.
6
Не позбавляйте інтер'єр додаткового освітлення. Наприклад, замість масивних штор на вікнах вибирайте фіранки з легких прозорих тканин.
7
Для кухні використовуйте вбудовану техніку і підвісні шафки. Вибирайте для обіднього столу стільці, які можна скласти, якщо вони не потрібні. Це звільнить і збільшить простір.
8
Маленьку ванну кімнату можна об'єднати з туалетом і поставити в ній душову кабіну. Якщо ви любите приймати ванну, вибирайте комбіновану «сидячу» модифікацію.
9
В невеликому передпокої використовуйте вузьку, але високу вбиральню або кутова шафа. Додатковий обсяг може надати дзеркало, підвішене на дверцята шафи.
Інтер'єр малогабаритної квартири диктується обмеженістю простору. Особливо це стосується однокімнатних квартир, коли кожен сантиметр повинен використовуватися з точки зору функціональності. Продуманість дизайну і ретельний підхід до дрібниць дозволяє створити комфортні умови для кожного члена сім'ї навіть у невеликому просторі
Інструкція
1
Продумайте, який варіант облаштування підходить. Варіанту може бути два. Знесення міжкімнатних перегородок і перетворення малогабаритної квартири в студію або створення функціональних зон в квартирі, без кардинальних змін.
2
Перший варіант передбачає узгодження з відповідними комунальними службами, БТІ всіх переробок і великі фінансові витрати на перепланування. Другий варіант - поділ на функціональні зони за допомогою світла, меблів, різних конструктивних рішень. Другий варіант значно дешевше.
3
При будь-якому варіанті зробіть проект на папері. Визначте віртуальний центр квартири - місце, де буде проводитися велика частина часу. Намалюйте місце розташування меблів. Визначте вхідну зону, зону відпочинку, зону для кожного члена сім'ї, загальну зону.
4
Визначте місце, де будуть зберігатися речі. Зробіть з гіпсокартону конструкцію від підлоги до стелі, що примикає до однієї зі стін. Споруду цієї конструкції проведіть на етапі попередніх робіт. Якщо торець такої конструкції впирається в зону входу, то зробіть його заокругленим. Використовуйте при цьому не ширину, а висоту. Дверцята зробіть відкриваються, як в шкафах- купе. Якщо конструкція з мелаллопрофіля не підходить, використовуйте звичайний шафа-купе, максимальної висоти.
5
Місце для відпочинку позначте подіумом, змонтованим з металевого профілю і обшитого ДСП. Або побудуйте подіум з оздоблювального цегли. Споруду проводите на етапі чорнових робіт. Місце під конструкцією використовуйте, як ящиків для зберігання постільних речей та інших речей. Дверцята повинні відкриватися як в шафах-купе.
6
Використовуйте як ділення на функціональні зони багаторівневі стелі, різні типи обробки, розсувні ширми. Розділіть приміщення на зони за допомогою різного освітлення. У кожній зоні світло повинен включатися індивідуально. При цьому неробоча зона повинна бути затемнена. Найбільший рівень освітленості зробіть в зоні загального користування. Питання з освітленням продумайте на етапі проектування.
Корисна порада
Найлегший і простий спосіб змінити простір невеликої квартири - використовувати пересувні ширми. Такий варіант дозволяє отримати не тільки мобільний, легко змінюваний інтер'єр, але і в будь-який момент перекривати потрібну зону, наприклад спальне або робоче місце.