Як зробити арфу.

Арфа - один з найпрекрасніших музичних інструментів. Історія її простежується ще з давніх часів, коли люди виявили, що тятива їх луків може видавати досить незвичайні звуки, якщо її пощипувати. З плином часу зовнішній вигляд арфи зазнавав численні зміни. І зараз це не тільки інструмент, але і вельми витончений предмет інтер'єру, який можна виготовити власними руками.
Вам знадобиться
  • Інструменти;
  • дерево;
  • наждачний папір;
  • струни;
  • колки.
Інструкція
1
Намалюйте дизайн-макет кінцевого виробу. Ви повинні чітко уявляти очікуваний результат своєї роботи. Існує два основних види арфи: концертна (скошена під кутом в 45 градусів) і кельтська - вона відрізняється наявністю короба для посилення звуку. У будь-якому випадку, переконайтеся, що ваша арфа не буде занадто великий для людини, яка збирається на ній грати.
2
Роздобудьте дерево для майбутньої арфи. Якщо це ваш перший інструмент, ви можете спробувати використовувати сосну або інші м'які породи дерева. Але не забувайте, що тверді породи дають кращий звук і виглядають естетично. Використовуйте електроінструменти, щоб надати дереву бажану форму. Про обробку поки не думайте - про це будете піклуватися пізніше.
3
Зберіть випиляні частини вашої арфи, щоб переконатися, що всі вони підходять один одному за розміром. Після цього розберіть інструмент і ретельно обробіть кожну деталь наждачним папером. Потім знову зберіть арфу , на цей раз зафіксувавши збірку цвяхами або сильним клеєм, призначеним для дерева.
4
Просвердлите отвори для струн в нижній частині вашої заготовки. Вони повинні бути рівномірно розподілені на відстані в 1-1,5 см один від одного. Повісьте схил у верхній частині арфи - туди ви вкрутіть колки, тому заздалегідь просвердлите отвори для них.
5
Надайте вашій арфі закінчений вигляд. Класичний варіант - використовувати морилку на масляній основі.
6
Після цього вкрутіть в арфу колки. Потім вставте в арфу струни, просунувши їх кінці в отвори в нижній частині інструменту, а потім з'єднайте струни з кілками. Ви зробили свою арфу , тепер можна насолодитися її розслаблюючими звуками.