Як виставити дозвіл монітора.

Сучасні комп'ютерні монітори надають всі умови для комфортної роботи. Яскраві красиві кольору, висока контрастність і чіткість, велике дозвіл . Однак неправильна їх налаштування може не тільки звести комфорт до нуля, але й нашкодити вашому зору.
Інструкція
1
Ознаками неправильно встановленого дозволу можуть бути непропорційно витягнуте зображення, дуже великі або, навпаки, дуже маленькі вікна програм і значки робочого столу. В залежності від формату монітора, для нього рекомендується оптимальне дозвіл , яке вказується виробником в інструкції з експлуатації. Уважно прочитайте керівництво та ознайомтеся з рекомендованими настройками дозволу вашого монітора.
2
Перевірте, чи встановлений драйвер вашого монітора. При підключенні система автоматично встановлює драйвер за замовчуванням. З таким драйвером монітор може коректно відображати картинку, але деякі параметри роботи будуть недоступні. Необхідний драйвер можна знайти на сайті виробника вашого монітора, вказавши його модель.
3
В Windows 7. Клацніть правою клавішею миші на робочому столі, в меню, клікніть «Дозвіл екрану». Якщо у вікні, в рядку «Екран», стоїть напис «Універсальний PnP», значить, встановлений стандартний драйвер. Подібний драйвер не дозволяє повністю використовувати можливості екрану. Завантажте та встановіть драйвер для вашого монітора. Після цього, в тому ж вікні в графі «Дозвіл», можете виставити оптимальне дозвіл , рекомендоване виробником. Натисніть «Застосувати», потім «Застосувати зміни».
4
В Windows XP. Клацніть правою кнопкою миші на робочому столі, у випадаючому меню клікніть «Властивості». У вікні властивостей екрана виберіть вкладку «Параметри». Якщо в графі «Дисплей» стоїть «Модуль підключення монітора на ...», значить, на ваш монітор встановлений драйвер за замовчуванням. Скачайте і встановіть драйвер для вашого дисплея. У вікні властивостей екрана, на вкладці «Параметри» змініть дозвіл на необхідне. Натисніть «Застосувати». На питання системи «Зберегти зміни налаштування робочого столу», відповідайте «Так».