Як вибрати ОЗУ.

Для збільшення продуктивності стаціонарного комп'ютера або ноутбука рекомендують додавати оперативної пам'яті. Цей найбільш простий і дешевий метод дозволяє значно збільшити швидкодію ПК.
Вам знадобиться
  • - Speccy.
Інструкція
1
Перш ніж придбати нову оперативну пам'ять, вивчіть стан і характеристики вашої материнської плати. Справа в тому, що планки ОЗУ діляться на кілька видів, кожен з яких володіє певними характеристиками. Скачайте програму Speccy тієї версії, яка підходить до вашої операційної системи.
2
Скачайте програму і запустіть її. Перейдіть в меню «Оперативна пам'ять». Дані цього меню дозволять отримати найбільш повну інформацію про технічні характеристики оперативної пам'яті і стан материнської плати.
3
По-перше, вивчіть зміст пункту «Слоти пам'яті». В ньому буде показана приблизно така таблиця: Кількість слотів пам'яті - 2Занято слотів пам'яті - 2Свободно слотів пам'яті - 0.Ето означає, що в даному прикладі зайняті обидва слота для установки плат оперативної пам'яті, тобто для збільшення обсягу ОЗУ необхідно замінити одну або дві плати.
4
Тепер вивчіть пункт «Пам'ять». Зверніть увагу на перші чотири параметра: Тип - DDR3Об'ем - 2048 МбайтКанали - ДваЧастота DRAM - 660.2 МГц.Із змісту даного меню можна зробити наступні висновки: необхідно придбати дві або дві плати оперативної пам'яті, обсяг кожної з яких перевищуватиме 1 Гбайт, а частота буде неменше 660 МГц.
5
Зверніть увагу на той факт, що дана материнська плата підтримує двоканальний режим роботи оперативної пам'яті. Це означає, що при установці в потрібні слоти однакових плат пам'яті, їх сумарна продуктивність зросте на 10-15 відсотків.
6
Придбайте потрібну кількість підходящих плат оперативної пам'яті. Вимкніть комп'ютер. Зніміть кришку системного блоку. Встановіть нові плати оперативної пам'яті в підходящі для них слоти. Природно, в разі необхідності попередньо витягніть старі плати. Увімкніть комп'ютер і запустіть Speccy. Перейдіть в меню «Оперативна пам'ять» і переконайтеся в тому, що всі нові плати справно працюють.