Як знайти попутний вантаж.

Попутні перевезення являють собою різновид транспортних перевезень, що складається в за грузке транспортного засобу, який здійснює холостий пробіг. Ситуації, коли транспорт змушений пересуватися без вантажу, зустрічаються досить часто, причому, як до, так і після після виконання запланованого транспортного замовлення. Для підприємства можливість взяти додатковий вантаж означає, як мінімум, зниження фінансових втрат.
Інструкція
1
Оцініть ефективність використання попутних вантажоперевезень конкретно для вашого підприємства. Важливим моментом, який слід усвідомити, є той факт, що попутний вантаж може бути перевезений в той час, коли транспорт вимушено переміщається порожняком після здійснення первинної (основної) транспортної заявки. Якщо в діяльності вашого підприємства такі ситуації зустрічаються регулярно, сміливо вибирайте такий спосіб оптимізації перевезень.
2
Оцініть, який попутний вантаж за масою і габаритами може перевезти ваш транспортний засіб. Попутний вантаж може бути економічно вигідним навіть в тому випадку, якщо частина вантажного простору вашого автомобіля виявиться не зайнятою.
3
Продумайте, з яких точок основного маршруту ви зможете взяти попутний вантаж. Найзручніше, якщо такий вантаж ви можете отримати в кінцевій точці планового маршруту та довезти його до місця, де розташоване ваше транспортне підприємство. Але така ситуація може зустрітися не завжди. Тому розгляньте також можливість деякого відхилення від маршруту, прорахувавши, зрозуміло, економічну доцільність такої зміни.
4
З'ясуйте, чи не потрібна зворотна перевезення вантажу підприємству, в яке ви здійснюєте планову вантажоперевезення. В цьому випадку набагато простіше домовитися про ціну питання і забезпечити надійність додаткового взаємовигідного співробітництва.
5
Знайдіть декілька спеціалізованих інтернет-порталів, що надають інформаційні послуги в сфері вантажоперевезень. Як правило, сайти таких компаній мають відповідні розділи, що дозволяють відшукати попутний вантаж на шляху вашого прямування та залишити відповідну заявку. У більшості випадків використання такої можливості вимагає, як мінімум, реєстрації на сайті. Буде ідеально, якщо інформаційний ресурс має вбудовані можливості для логістичного аналізу зустрічних пропозицій.
6
Не нехтуйте збірними перевезеннями, коли в обраному напрямку на одному виді транспорту перевозяться вантажі малого габариту від різних замовників. При цьому транспорт повинен здійснювати човникові маршрути за обраними напрямками.
Зверніть увагу
Знайти попутний вантаж - абсолютно нескладно! Основне завдання роботи нашого сервісу - пошук різних завантажень, який користувачі можуть здійснювати не тільки = з максимальним для себе зручністю, але і абсолютно безкоштовно. За допомогою нашої системи, робота якої базується на використанні сучасних інформаційних технологій, знайти вантаж можна дуже легко.
Корисна порада
Ймовірно, що Ви вирішили придбати чи взяти в оренду великий вантажний автомобіль, за допомогою якого Ви маєте намір заробляти гроші, шляхом перевезень вантажів по Росії, СНД і Європі. Все одно, наймете Ви водія або самі будете на ньому їздити, Вам будуть потрібні клієнти, тобто вантажі для перевезення. Тоді Ви неодмінно задумаєтеся або вже задумалися, де і як знайти вантажі для свого вантажного автомобіля?