Як в'язати на в'язальної машині.

Хочу розповісти всім жінкам про захоплюючий повсякденному занятті - в'язанні на в'язальної машині. В'язання - це процес кропіткий, творчий, це постійна гра уяви. Величезне задоволення отримуєш від самої роботи і від готової речі! Коли плануєш пов'язати якусь річ, ніколи не знаєш, що в результаті вийде. Іноді виходить такий шедевр!
Вам знадобиться
  • Вязальная машина, пряжа.
Інструкція
1
Так от, перейдемо безпосередньо до справи. Речі, пов'язані на в'язальних машинах елегантні, мають рівне полотно і дуже індивідуальні. Але не будемо брати сучасні в'язальні машини "Зінгер", "Бразер". На них працювати просто і нецікаво. Ніякої творчої думки і творчої хватки НЕ нужно.Опішу нашу вітчизняну надійну вязальную машину "Нева-5". Мене вона ні разу не підводила. Можна в'язати дуже швидко речі і повсякденні, і ошатні. Вона вив'язує гладке полотно, ажур, візерунки триколірні, двоколірні, тільки треба трохи з нею подружитися, попрацювати, спробувати різні режими роботи. Початок роботи - це правильне розміщення самої машини на столі. Пригвинчувати машину потрібно дуже ретельно, кілька разів перевірити, щоб щільно стояв наш в'язальний агрегат, не ковзав по столу, так як працювати доводиться з певним зусиллям. Каретку потрібно рухати руками - машина не електрична, ручна.
2
Ну ось, машина встановлена, голки вирівняні, пил видалена жорсткої пензлем. Звичайно, спочатку продумуємо фасончик, красивий і модний, щоб вразити всіх наповал, особливо осіб чоловічої статі. Якщо передбачаються смужки або інший двоколірний візерунок - готуємо нитки двох або більше кольорів. Нитка вибираємо рівну-рівну, чи не товсту і не тонку, тоді й в'язати буде одне удовольствіе.Вязать краще з бобін, де нитка смотана особливим чином - шар за шаром. Ну, все готово, нитки заправлені в нітенаправітеля, у вас на носі окуляри (не обов'язково). Розрахунок в'язаного полотна, звичайно, вже зроблений. Це дуже просто. Зв'язати на машині маленький зразок, наприклад на 30-40 петель, зняти з машини. Потягнути на всі боки гарненько. Потім лінійкою виміряти, скільки петель вміщається в один сантиметр. Потім всі ці сантиметри помножити на розміри викрійки - і вперед!
3
Каретка ковзає по рейках легко. Вив'язується ряд за рядом, лягає нитка рівно, гладко. Ось і спина готова. До речі, обов'язково потрібно починати в'язання зі спини, а потім вже в'язати передню частину. Дуже акуратно вив'язати горловину, закрити петлі і зняти з машіни.Рукава будуть готові в один момент - вони в'яжуться ще швидше. Так ось, нарешті всі деталі готові. Дуже рекомендую пов'язані деталі наколоти на викрійку і трохи пропрасувати праскою. Це за умови гладкого вив'язати полотна.Сшівать краще на звичайній швейній машині. І красиво, і міцно! А потім я дуже раджу взяти спиці і ручками зв'язати комір, манжети і низ вашої красивою кофтинки. Це додасть неповторність, пікантність і виражену індивідуальність виробу. От і все! Гордість переповнює вас !! Таку красу зробила своїми руками! Ні в кого такої витонченої кофтинки немає і не буде! От і все. Успіху і удачі!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=aAbt25TI6MY
Зверніть увагу
Спеціально для тих, хто хоче навчитися в'язання на в'язальної машині, були створені ці навчальні відеурока. В них докладно описані основи роботи з різними типами машин (адже у кожної свої особливості).
Корисна порада
Відеоурок - перекручування петель на в'язальної машинці. Черговий безкоштовний видеоурок. Іноді в процесі в'язання вознівает потреба в перекручуванні вже пов'язаних петель. Цей урок насамперед і спрямований на освоєння цього нехитрого прийому в техніці в'язання на в'язальних машинках. Найкраще шкарпетки в'язати за допомогою таких в'язальних машин як: Сварник, Українка, Нева-1, Нева-2. Це пов'язано з тим що в цих машинах не потрібна відтяжка і ручна протяжка нитки.
Ручна в'язальний машина дає широкий простір для творчості. Більш швидкий темп роботи дозволяє створювати теплі шедеври в мінімально короткі терміни.
Інструкція
1
Для того, щоб почати працювати на ручний в'язальної машині , спочатку уважно вивчіть супровідну технічну документацію. Строго дотримуйтесь вказівок, викладених у ній. Встановіть машинку на рівній, добре освітленій робочої поверхні. Помістіть моток пряжі в пластикову ємність, щоб зафіксувати його положення.
2
Встановіть робочі гачки в протилежне одне одному положення. Для цього посуньте гвинти (верхні і нижні) назустріч один одному. Заправте кінець нитки в нітеводітель. Спочатку заведіть її вільний кінець по маленький язичок Нітеводітель, а потім - під великий. Простягніть нитку в розширену частину пристосування. Вона повинна вільно проходити між стінками Нітеводітель. Якщо ви відчуваєте, що нитка йде насилу - злегка збільште просвіт.
3
Встановіть каретку в'язальної машинки в крайнє праве положення. Прив'яжіть вільний кінець нитки до лівої прижимающей ніжці (струбцине) машинки. Візьміть гребінку і висуньте нею потрібну кількість голок в переднє неробочий стан (на себе).
4
Набір робочого краю починайте з першої голки зліва, оповте її ниткою проти годинникової стрілки.
5
Підведіть робочу нитку під наступну голку, оповте її також проти годинникової стрілки. Повторюйте цей рух, що нагадує цифру 8, послідовно до кінця ряду. Дійшовши до крайньої голки, вставте нитку в нітеводітель, закрийте засувку і відрегулюйте її натяг.
6
Візьміть в руки гребінку і посуньте все голки від себе, переносячи набрані нитки на другу планку. Освіта початкового ряду закінчено. Обнулите лічильник рядів.
7
Подвесьте гребінку на утворилися петлі - це запобіжить стягання в'язання. Продовжіть свою творчість, використовуючи вибраний узор. Не забувайте частіше вимірювати пов'язане полотно в довжину, ширину і порівнювати з схемою крою. Після закінчення роботи видаліть з машинки пил і залишки шерсті.