Як створити свою кіностудію.

З кожним роком для створення власної кіностудії з'являється все більше сприятливих можливостей. Якщо у вас є напівпрофесійна камера, комп'ютер і хороші ідеї, ви цілком можете влитися в цей бізнес, завдяки якому-небудь конкурсом або фестивалю для незалежних діячів кіно. Так все більше людей отримують можливості самостійно продавати і поширювати власні фільми. Тому створення і володіння кіностудією здається цілком реальним.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер
  • Камера
  • Ідеї
  • Бажання домагатися свого
Інструкція
1
Щоб створити свою кіностудію і почати працювати над першим проектом, знайдіть бюджет. Головне, при зйомках свого першого фільму не превисьте його, а краще знайдіть можливості заощадити. Один із способів це зробити - знімати там, де витрати будуть менше (наприклад, такі як оренда приміщення для зйомок і вартість часу артистів).
2
Спробуйте знайти початківців, але подають надії режисера, оператора, реквізитора, акторів і т.п. Варто шукати їх у спеціалізованих навчальних закладах, на некомерційних кінофестивалях і т.п. Може бути, ви навіть знайдете режисера з готовим проектом, і йому потрібно буде допомогти з поширенням його фільму. Така робота зможе стати хорошим стартом для створення кіностудії.
3
Якщо ви хочете створити кіностудію , яка буде швидко розвиватися, запорука успіху - пошук досвідченого продюсера. Він допоможе знайти хороші, потенційно вигідні проекти та залучити фінансування. Хороший продюсер знає як укласти кращу угоду буквально у всіх сферах кіновиробництва.
4
Спробуйте співпрацювати з великими студіями. Вони часто шукають компанії поменше, щоб знайти нові імена, прориви.
5
Поширюйте ваші проекти в інтернеті. Навіть такі сайти як YouTube можуть здорово допомогти з дистрибуцією. Спробуйте запустити вірусні ролики-тизери, приваблює велику увагу аудиторії до діяльності вашої кіностудії. Так ви зможете поступово налагодити роботу з традиційними каналами розповсюдження фільмів (ТБ, кінотеатри і т.п.).