Як видалити гру з телефону. Як стерти гри на сімбіан.

Після деякого періоду використання мобільного телефону наступає момент, коли його пам'ять переповнюється. Багатьом користувачам особисті дані (наприклад, фотографії) значно потрібніше ігор. Щоб звільнити місце під них, доводиться видаляти гри.
Інструкція
1
Перед видаленням будь-яких ігор переконайтеся, що вони вам дійсно більше не потрібні. Якщо ви плануєте надалі знову їх встановити, знайдіть спосіб зробити їх резервні копії в комп'ютері, або дізнайтеся, де їх можна буде при необхідності знову завантажити.
2
Якщо телефон виконаний на простий платформі, наприклад, Nokia Series 60, а ігри зберігаються в вигляді JAR-файлів на карті пам'яті, видаліть їх, тимчасово переставивши карту в кардрідер, після чого видаливши їх будь-яким диспетчером файлів, наявним на вашому комп'ютері. Перед видаленням при бажанні зробіть резервну копію файлів на жорсткому диску комп'ютера. Якщо диспетчер файлів є в телефоні, карту можна не переставляти, а файли видалити, використовуючи можливості телефону .
3
У випадку, якщо у телефону з простою платформою гри зберігаються у вбудованій пам'яті, а вбудований в нього диспетчер файлів має доступ в папку з іграми, видаліть відповідні файли з його допомогою.
4
При зберіганні ігор в пам'яті телефону і відсутності доступу в папку з ними через вбудований диспетчер файлів виберіть в меню телефону підміню, в якому зберігаються ігри, підведіть курсор до назвою гри, яку необхідно видалити, потім натисніть ліву софт-клавішу, а потім в меню оберіть пункт «Видалити».
5
Деякі телефони володіють можливістю прямого підключення до комп'ютера без використання кардрідера. Одні з них при цьому визначаються як знімні диски, інші вимагають для роботи з файлами спеціалізованого ПЗ. Якщо у вас є така можливість, скористайтеся цим способом. Врахуйте, що в Linux скористатися ним можливо не завжди.
6
В телефону х на платформі Symbian єдиний спосіб коректного видалення ігор як з вбудованої пам'яті, так і з карти, є використання так званого диспетчера додатків. Він знаходиться в підміню під назвою «Засоби». Запустивши його, почекайте (іноді кілька хвилин), поки сформується список додатків. Підведіть курсор до того з них, яке необхідно видалити, потім натисніть клавішу "C". Підтвердіть запит на видалення додатки, і воно віддалиться (це може зайняти ще декілька хвилин). Потім покиньте диспетчер пріложеній.Нікогда не намагайтеся видаляти з такого телефону ігри та програми будь-яким іншим способом.