Як підбирати малюнок на шпалерах. ріунок на шпалерах.

Якщо ви робите ремонт у квартирі, безумовно, зміни торкнуться стін. При виборі шпалер потрібно пам'ятати, що на стіні вони виглядають дещо інакше, ніж на стенді в магазині. Важливо пам'ятати особливості малюнків на шпалерах , так як вони змінюють сприйняття простору.
Вам знадобиться
  • -Рада дизайнера;
  • -знання за поєднанням кольорів, фактур
Інструкція
1
Оцініть ремонтируемое пространство.Прі виборі шпалер потрібно врахувати розміри кімнати, обсяги, протяжність стін. Якщо приміщення маленьке, яскраві і темні тони стін будуть його зменшувати, а ось світлі відтінки навпаки додадуть більший обсяг. Візуально звужують приміщення і великі малюнки на шпалерах . Враховуйте і висоту стелі. Шпалери з вертикальними елементами візерунка роблять кімнату більш високою. При великій висоті стін в будинку можна обклеїти приміщення відразу двома видами шпалер, внизу і вгорі, розділивши їх бордюром. Будьте уважні: цей варіант не підходить для типових квартир з висотою стін в 2,5 м.Еслі ви обклеювати кілька кімнат, вам варто продумати сполучуваність кольорів і малюнків стін в різних кімнатах, спробувати гармонізувати загальний простір квартири.
2
Оберіть тип рісунка.Существуют п'ять основних типів малюнка: однотонні, великі плями, "плямистий фон", "квіти", "смужки". Вибирайте рисунок, виходячи з особливостей вашого приміщення і власного вкуса.Однотонние шпалери підійдуть до будь-якого варіанту інтер'єру: це нейтральний варіант. Ви зможете повісити на такі стіни фотографії, постери, картини. Головне тут: вірний підбір кольору і ідеально рівні стени.Обоі у великі плями (хаотичні або регулярно повторюваний рисунок) візуально збільшують кімнату. Цей варіант не підходить для невеликих приміщень (кухня або передпокій). Зазвичай дизайнери виділяють такими шпалерами якусь зону в приміщенні або клеять їх у нижній частині стіни, в той час як відокремлена плінтусом або бордюром велика верхня площина - однотонная.Мелкіе плями (плямистий фон) - універсальний сучасний рисунок , він нагадує своїм настроєм однотонний варіант. Око не зупиняється на об'єкті (немає домінанти). До того ж такі шпалери можна клеїти на нерівні стіни: дефекти площин будуть приховані. "Квітковий" рисунок (мається на увазі не тільки зображення квітів, але і тварин, рибок, будиночків) досить вибагливий: такі шпалери можуть швидко набриднути. При виборі подібної "одягу стін" будьте уважні до якості друку, інтенсивності тонів, величиною зображених об'ектов.Обоі в смужку потрібно підбирати дуже уважно: горизонтальна смужка візуально розширює кімнату, але знижує стелі, а вертикальна - робить кімнату вище, але вже. У першому випадку вибирайте вузьку і розмиту смужку, у другому - широкі смуги, щоб простір не втрачало обсяг.
3
Оберіть колір рісунка.Прі виборі кольору, враховуйте думку всіх членів сім'ї, адже це впливає на настрій і психічний стан людини. Стіни м'яких, салатових відтінків створюють атмосферу врівноваженості, спокою і впевненості; яскравий червоний або оранжевий колір діє дратівливо. Якщо кімната виходить на сонячну сторону, підберіть шпалери насичених темних відтінків: темно-блакитного, синього, фіолетового, кавового, теракотового, шоколадного. Вони зможуть поглинути надлишок света.Еслі ж кімната виходить на північ, недолік сонячного світла компенсують шпалери теплих тонів: золотисто-жовтого, світло-оранжевого, жовтувато-зеленого. Якщо в приміщенні недостатньо природного освітлення, стіни рекомендується обклеювати помаранчевими, яскраво-жовтими, салатовими шпалерами. Ці забарвлення роблять кімнату світліше в 1,5-2 рази.
4
Оберіть фактуру.Чем більш об'ємний рисунок ви обираєте, тим менше уваги можна присвятити підготовці стін: вирівнювання і штукатурці. Якщо шпалери гладкі, зверніть увагу на площині: вони повинні бути ідеальними, інакше всі недосконалості будуть видні.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на номер партії рулонів шпалер: відтінок шпалер різних партій одного і того ж назви можуть відрізнятися.
Корисна порада
Якщо однотонним шпалерам не вистачає малюнка, ви можете придбати спеціальні наклейки-аплікації (рибки для дитячої або помаранчевий жоржин до вітальні). Також сьогодні в моді трафарети, які підходять для шпалер під фарбування.