Як прибрати жовтий колір волосся. Як отримати холодний блондінестий відтінок фарби для волосся.

З часом прояснені і меліровані волосся набувають жовтого відтінку. Це відбувається через використання масел і домашніх масок для волосся, а також через вміст хлорки і заліза у водопровідній воді.
Вам знадобиться
  • - шампунь для холодних відтінків блонда;
  • - бальзам для холодний відтінків блонда;
  • - фарба для волосся;
  • - тонуюча фарба;
  • - окислювач 1,8%.
Інструкція
1
Не наносіть на волосся масла і домашні маски на основі олій. Для відновлення волосся використовуйте покупні маски без великого вмісту барвників або спеціально призначені для блондинистих волосся.
2
Перед тим як мити волосся , налийте воду в тазик або відро і залиште на 30-40 хвилин для випаровування хлору. По закінченні цього часу ви можете мити голову відстояною водою, не побоюючись появи жовтизни.
3
Придбайте тонуючий шампунь для холодних відтінків блонда. Він продається в перукарнях салонах і магазинах професійної косметики. Завдяки вмісту фіолетового пігменту шампунь нейтралізує жовтизну. Використовуйте його раз на тиждень так само, як звичайний або наносите його після звичайного. Тримайте на волоссі 1-2 хвилини, а потім змийте, інакше ваші волосся придбають синьо-фіолетовий відтінок.
4
Замість тонуючого шампуню ви можете придбати тонуючий бальзам. Наносите його на вологі чисті волосся , рівномірно розподіляючи по довжині, на 7-10 хвилин. Потім змивайте звичайною водопровідною водою. Бальзам використовуйте 2-3 рази на тиждень, т.к. він менш ефективний, ніж шампунь.
5
При наступному фарбуванні вибирайте фарбу холодних відтінків: платинового, сандре, попелястого, перлового. Вона нейтралізує вже наявну жовтизну на довжині і не дасть швидко пожовтіти коріння.
6
Якщо ви не хочете фарбувати волосся по довжині, то тонуйте їх. Для тонування використовуйте тонуючу фарбу і окислювач 1,8%, які також продаються в магазинах для перукарів. Відтінок для тонування підбирайте холодний, інакше жовтизна не зникне. Змішайте фарбу з окислювачем і нанесіть отриману суміш на волосся на проміжок часу, вказаний в інструкції. Тонування, на відміну від звичайного фарбування не шкодить волоссю. Воно надає їм приємний відтінок і вирівнює структуру.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9Mntafbf9zc
Зверніть увагу
Не користуйтесь відтіночними бальзамами для волосся кшталт «Тоніки». Після них при черговому фарбуванні ваше волосся можуть придбати несподіваний відтінок.