Як вимкнути aero.

Оформлення робочого стола Aero, реалізоване в Windows 7, включає в себе ефект напівпрозорого скла з витонченою анімацією і новими квітами вікон. Вимкнення цієї функції системи здійсненно як з графічного інтерфейсу, так і за допомогою редактора реєстру.
Вам знадобиться
  • - Windows 7
Інструкція
1
Наведіть курсор миші на правий нижній кут для відключення функції Aero Peek.
2
Викличте сервісне меню програми правим кліком миші на вільний простір і зніміть прапорець з поля «Показувати робочий стіл при наведенні».
3
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Панель завдань».
4
Виберіть розділ «Властивості» вкладки «Панель завдань» і зніміть прапорець на полі «Використовувати Aero Peek для попереднього перегляду» в нижній частині вікна.
5
Альтернативою цьому методу є створення значення параметра dword в ключе[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced]"DisablePreviewDesktop"=dword:00000001.
6
Поверніться в основне меню «Пуск» і перейдіть в «Панель управління» для відключення функції Aero Snap.
7
Виберіть розділ «Центр спеціальних можливостей» і перейдіть в «Полегшення роботи з мишею» (можливе використання пунктів «Полегшення роботи з клавіатурою» або «Полегшення зосередження».
8
Застосуйте прапорець на полі «Відключення автоматичного впорядкування вікон при їх переміщенні до кордону екрану» в розділі «Спрощене управління вікнами».
9
Альтернативою цьому методу є створення значення параметра в ключі [HKEY_CURRENT_USER \ Control Panel \ Desktop] "WindowArrangementActive" = 0.
10
Поверніться в основне меню системи «Пуск» і введіть значення gpedit.msc в рядку пошуку для відключення функції Aero Shake.
11
Запустіть програму «Редактор групових політик» і перейдіть в розділ «Конфігурація користувача».
12
Виберіть папку «Адміністративні шаблони» і вкажіть «Робочий стіл».
13
Встановіть значення «Включена» для політики «Відключити згортання вікна Aero Shake жестом мишею».
14
Альтернативою цьому методу є створення значення параметра dword в ключі [HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Policies \ Microsoft \ Windows \ Explorer] "NoWindowMinimizingShortcuts" = dword: 00000001.
Зверніть увагу
Некоректне внесення змін до реєстру може призвести до необхідності повної переустановки OS Windows.
Серед вбудованих додатків операційної системи Windows 7 є красива графічна схема Aero. Вона доступна в Windows 7 версій: домашня, розширена і вище. Серед можливостей Aero безліч корисних функцій. Наприклад, Windows Flip дозволяє не тільки перемикатися між вікнами відкритих програм, а й бачити мініатюри цих вікон.
Інструкція
1
Перед включенням Aero необхідно переконатися в тому, що застосування такої теми робочого столу Windows можливо на даному комп'ютері. Для цього натисніть "Пуск", далі відшукайте пункт «Комп'ютер» і клацніть по ньому правою кнопкою мишки. З випадного меню виберіть «Властивості».
2
У вікні, в розділі «Система» ви побачите «Індекс продуктивності Windows», а праворуч - його значення, яке вирахувала Windows. Якщо воно не менше 3, можна переходити до наступного кроку. Якщо індекс продуктивності нижче вказаного значення, вам доведеться покращувати комплектуючі вашого комп'ютера. Найчастіше допомагає заміна відеокарти на більш сучасну модель або збільшення кількості оперативної пам'яті.
3
При установці ОС Windows 7 графічна схема Aero вибирається за замовчуванням, якщо це дозволяють можливості комплектуючих комп'ютера. Необхідно пам'ятати, що Aero для своєї роботи використовує чимало ресурсів. Це варто враховувати, якщо в якихось додатках спостерігаються подвисания або пригальмовування. В цьому випадку рекомендується відмовитися від даної схеми.
4
Ви можете використовувати інші теми оформлення робочого столу, що не займають ресурсів. Якщо ви змінювали самостійно настройки робочого стола або раніше Aero була недоступна з причини низької продуктивності комп'ютера, а тепер ви хочете насолодитися повною мірою можливостями Windows 7, приступайте до налаштування.
5
Для включення схеми Aero натисніть «Пуск» - «Панель управління». У вікні, знайдіть «Оформлення та персоналізація» і клікніть лівою клавішею миші по пункту «Зміна теми». Вам буде запропоновано на вибір кілька фонових малюнків в різних схемах. Виберіть вподобану схему Aero, наприклад, «Природа» або «Архітектура». Після клацання по темі вона буде встановлена протягом декількох секунд.