Як зробити пульт управління. Як зробити вертоліт на пульті управління.

Пульт управління значно полегшує роботу з багатьма пристроями, такими як телевізор, домашній кінотеатр, DVD плейер. Професійні і напівпрофесійні камери теж можуть оснащуватися пультами управління, але коштують такі пульти дуже дорого. Однак змайструвати такий пристрій можна і це практично нічого не коштуватиме.
Інструкція
1
Візьмемо звичайний ліхтарик-брелок. Розібравши ліхтарик, ми натрапимо на схему замикання контактів, що приводяться в дію кнопками вперед і назад. Відрізаємо від нижньої частини все не потрібні нам елементи, приклеюємо 2 контакту. Один на дно, другий на «бордюрчик». Перший контакт у нас прийме на себе функцію фокусування, а другий буде відповідати за повний спуск.
2
Прикріплюємо до кнопки включення пружинку і невелику пластину. Пружина до пластини в НЕ натиснутому положенні діставати не повинна.
3
споюють між собою обидва контакти. При натиску на кнопку пружина у нас буде стикатися з нижнім контактом, і відбуватиметься фокусування, а також з'явиться додаткова жорсткість. Натиснувши кнопку до кінця, ми пригорнемо другий контакт, що змушує спрацьовувати затвор. Все споює і пульт збираємо.
4
Нам буде потрібен рулончик з ізоляційної стрічки, щоб розмір його дорівнював діаметру вихідного отвору дроти, так як провід у нас досить тонкий.
5
Споруджуємо найскладнішу частину, яка є роз'ємом для з'єднання з фотокамерою. Підбираємо відповідного діаметру проводки, в потрібному вигляді їх склеюємо. Розміщуємо контакти так, як нам потрібно для з'єднання пульта з камерою.
6
оголюється ізоляцію з одного боку, щоб можна було підключити дроти. Одягаємо зверху термотрубкі і заливаємо все клеєм.
7
Тепер всю «начинку» потрібно помістити в зручний, що уміщається в руці корпус. Склеюємо клеєм або ізолентою де необхідно і пульт управління для фотоапарата готовий.
Корисна порада
Такі саморобні пульти можна купити і на різних аукціонах, причому задешево. Але зробити це пристрій самому набагато приємніше і цікавіше.