Як налаштувати програму Bat.

Програма поштового клієнта The Bat! полегшить життя користувача, отримувати й надсилати великий обсяг кореспонденції відсутністю обмежень на кількість поштових скриньок, багатомовністю інтерфейсу, регулярним появою нових версій і широкими можливостями налаштування.
Вам знадобиться
  • - The Bat!
Інструкція
1
Відкрийте додаток The Bat! для входу в головне меню програми.
2
Виберіть пункт «Ящик» в меню верхньої панелі програми і вкажіть пункт «Новий поштовий ящик».
3
Введіть бажане ім'я в поле «Назва ящика» діалогового вікна «Створення нової поштової скриньки» і натисніть кнопку «Далі» для підтвердження свого вибору.
4
Введіть адресу електронної пошти, відповідний щойно створеному скриньки в поле «Адреса e-mail» відкрився нового діалогового вікна. Поле «Ім'я та прізвище» буде заповнено автоматично значенням імені створеного поштової скриньки. Поле «Організація» не є обов'язковим і заповнюється за бажанням користувача.
5
Застосуйте прапорець на полі POP3 - Post Office Protocol v3 в розділі «Для доступу до поштового сервера використовуйте протокол:» наступного діалогового вікна і введіть ім'я сервера, вказаного в протоколах доступу до необхідної пошті, в поле «Сервер для отримання пошти ».
6
Введіть значення SMTP_ сервер свого інтернет-провайдера в поле «Адреса сервера SMTP» і переконайтеся в тому, що на поле «Мій сервер SMTP вимагає аутентифікації» знятий прапорець.
7
Натисніть кнопку "Далі" для підтвердження виконання команди.
8
Введіть ім'я користувача, вказаними параметрами доступу в поле «Користувач» чергового діалогового вікна «Створення поштової скриньки».
9
Вкажіть пароль, наданий в листі, в поле «Пароль» і переконайтеся в тому, що значення пароля введено з урахуванням регістра.
10
Натисніть кнопку «Далі» для переходу до перевірки інших властивостей поштової скриньки.
11
Уважно внесіть даних у вікні, перевірки і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK.
12
Відкрийте пункт «Лист» в основному вікні програми The Bat! і виберіть пункт «Створити».
13
Надішліть собі тестове лист на новостворений ящик.
14
Виберіть пункт «Ящик - отримати нову пошту (F2) і впевніться у отриманні листи.
15
Повторіть вищеописану процедуру для кожного бажаного поштової скриньки.
Корисна порада
Використовуйте функцію сортування листів для автоматичного перерозподілу надійшла кореспонденції в окремі папки.