Як організувати літній відпочинок.

Влітку, коли діти перебувають на канікулах, а багато дорослих саме в цей період йдуть у відпустку, хочеться відпочити незабутньо. Для цього вам потрібно визначитися, що б ви хотіли отримати від річного відпочинку : нові враження, можливість спілкування з близькими людьми, купання або спуск по річці на байдарках. І виходячи з побажань членів вашої родини, плануйте свій відпочинок.
Інструкція
1
Якщо ви плануєте провести свою відпустку спільно з сім'єю, заздалегідь обговоріть на загальній раді, як би ви хотіли відпочити. Далі варто розглянути проспекти туристичних фірм і порівняти свої побажання та фінансові можливості. Хоча цікавий маршрут подорожі можна скласти і самостійно.
2
Для дітей варто розпланувати весь час літніх канікул. Можливо, в один з місяців варто відправити дитину в дитячий оздоровчий табір. Там діти перебувають під наглядом вожатих, з ними займаються, вони знаходять нових друзів. У таких таборах передбачено і розвага, і оздоровлення, і розвиток дітей. Тому емоцій і вражень від такого річного відпочинку у хлопців, як правило, маса.
3
Путівки в табір можна придбати за місцем роботи батьків, звернувшись за допомогою до профспілкового комітету, а також через центри соціального захисту населення та центри "Сім'я". До речі, в деяких містах, наприклад, в Самарі, цілком ефективно працюють програми, що дозволяють батькам оплачувати тільки десять відсотків від вартості путівки, іншу ж частину оплачують за рахунок міського бюджету. За консультацією про подібні можливості та пропозиції вам потрібно звернутися за місцем навчання дитини.
4
Якщо один з літніх місяців ви вирішите провести з дітьми, то виберіть таку пропозицію турфірми, де б була передбачена цікава програма для дітей: відвідування аквапарків, зоопарків, атракціонів і т.д.
5
Дуже добре відправитися до моря всією сім'єю, адже і дітям, і дорослим це дасть можливість не тільки отримати задоволення, ніжачись під ласкавим сонечком і купаючись в теплому морі, але і поправити своє здоров'я, відпочити і зарядитися енергією на цілий рік .
6
Заплануйте також різноманітну екскурсійну програму, щоб використати цей час і для розширення свого кругозору, для знайомства з новими та цікавими місцями, традиціями, людьми.
7
Не забудьте про медичну страховку, щоб непередбачені обставини не затьмарили ваш літній відпочинок.