Як скласти протокол зборів засновників. ппротокол зборів засновників ооо на тему відпустки без утримання.

Протоколсобранияучредителей складається тільки одного разу - при заснування товариства з обмеженою відповідальністю. Всі інші протоколи зборів, скликаних, як мінімум, раз на рік, називаються протоколами зборів учасників. Протокол установчого зборів відноситься до установчих документів, який підтверджує легітимність створення даного суспільства, тому скласти її треба правильно і юридично грамотно.
Інструкція
1
Зразок протоколу зборів засновників скачайте в інтернеті. При його заповненні врахуйте, що скрізь в тексті пишеться повне найменування учреждаемого суспільства. Воно повинно відображати організаційно-правову форму, наприклад «Товариство з обмеженою відповідальністю« Альфа ». Той юридична адреса, який ви вказуєте в протоколі зборів, повинен повністю збігатися з тим, за яким суспільство буде зареєстровано в державному реєстрі.
2
Якщо засновниками ТОВ є юридичні особи, то в протокол необхідно внести відомості про них, які включають повне найменування підприємства-засновника, його ІПН та ОГРН, дані уповноваженого представника (прізвище, ім'я, по батькові; дані паспорта; адреса прописки) . У тому випадку, якщо засновники - фізичні особи, то в протоколі вкажіть прізвище, ім'я та по батькові кожного, їх паспортні дані та адресу прописки.
3
Опишіть порядку денного, не забудьте включити в неї пункт про обрання голови та секретаря установчих зборів. Їх треба буде вибрати зі складу засновників , щоб запевнити їх підписами даний протокол.
4
Відобразіть в протоколі розмір статутного капіталу і опишіть порядок його поповнення. Врахуйте, що не менше 50% статутного капіталу необхідно оплатити до того, як суспільство буде зареєстровано і відомості про нього будуть внесені в єдиний державний реєстр юридичних осіб (ЕГРЮЛ), решту необхідно буде внести не пізніше 1 року після реєстрації.
5
У тих пунктах протоколу, які стосуватимуться обрання одноосібного виконавчого органу (генерального директора), також вкажіть його повні дані: прізвище, ім'я та по батькові, дані паспорта та прописки. Відзначте, на який термін він обраний. За закон строк може бути необмежений, але зазвичай засновники його вказують.
6
В протоколі установчого зборів обов'язково повинен бути пункт про призначення відповідального за державну реєстрацію товариства - заявником. Ним може бути будь-який з засновників . Йому делегується право виписувати довіреності для представлення документів або отримання документів, що підтверджують реєстрацію ТОВ у податкових органах.
7
Під протоколом поставте підписи секретаря, голови, а також всіх засновників .