Як позбутися від різкого запаху цибулі.

Лук традиційно використовується практично у всіх блюдах в будь-якій країні світу. У Росії взагалі неможливо уявити оселедчик або святковий салат, чи не присмачений великою кількістю лука . У продукті присутня багато вітамінів, мінеральних речовин, він володіє антицинготну властивостями і виводить з організму паразитів.
Вам знадобиться
  • - оцет;
  • - лимон;
  • - лимонна кислота;
  • - сіль;
  • - вода;
  • - хлоровмісні засоби.
Інструкція
1
Але при нарізці присутній гострий і пекучий запах, до того ж на посуді, ножах, руках, цибульний аромат не можна змити звичайними засобами для посуду або милом, що подобається далеко не всім. Щоб видалити різкий запах можна скористатися підручними засобами.
2
Щоб при очищенні і нарізці цибуля не щипав очі, чистите його під струменем холодної води. Видалити різкий запах і гіркий смак лука з будь-яких страв можна звичайним оцтом. Розведіть 1 столову ложку 70% оцту на половину літра холодної кип'яченої води, занурте в розчин нарізаний лук на 30 хвилин, злийте воду, покладіть цибулю в блюдо. Якщо ви не хочете щоб у страві був присутній аромат оцту, промийте цибулю під проточною водою і використовуйте за призначенням.
3
Замість оцту можете використовувати сік натурального лимона або лимонну кислоту в пакетиках. Для використання лимонного соку просто видавіть сік одного фрукта на нарізаний лук, перемішайте, накрийте кришкою, залиште на 30 хвилин, знову перемішайте і використовуйте по прямому призначенню.
4
Для використання лимонної кислоти в пакетиках, розчиніть 1 столову ложку лимонки в 200 грамах теплої води, залийте цибулю, перемішайте, накрийте кришкою, залиште на 30 хвилин, додайте в будь-яку страву.
5
Щоб видалити запах лука з рук використовуйте звичайну сіль. Натріть сіллю мокрі руки, обполосніть водою. Сіль видаляє запах лука з будь-яких поверхонь та кухонного посуду.
6
Також можете використовувати розчин оцту. Налийте 1 столову ложку оцту у флакон з розпилювачем, додайте 300 г води, збовтайте флакон, розпорошите на обробні дошки, посуд, ножі. Цей спосіб допомагає не тільки повністю позбавитися від різкого запаху лука , а й вбиває всі відомі мікроби з поверхонь, до того ж натуральний і безпечний у використанні.
7
Від різкого запаху лука на будь-яких поверхнях допоможуть позбутися будь хлорвміщуючі засоби типу Доместосу. Нанесіть на губку, обробіть ножі, дошки, посуд, ретельно змийте проточною водою.