Як прискорити запуск Firefox.

Прискорити запуск Firefox можливо шляхом тонкої настройки браузера, що дозволяє отримати доступ до найбільш важливих налаштувань. Керуючи ними можна не тільки «тюнінгувати» додаток, але і повністю вивести програму з ладу. Будьте обережні!
Вам знадобиться
  • - Windows XP
  • - Mozilla Firefox
Інструкція
1
Використовуйте властивість попереднього кешування часто запуск аемих програм операційної системи Windows XP. При цьому використовується спеціальна директорія - Prefetch. Технічно операція проводиться наступним чином.
2
Викличте сервісне меню додатка Mozilla Firefox правим кліком миші на іконку браузера і перейдіть в пункт «Властивості».
3
Допишите значення/Prefetch: 1 на полі «Об'єкт», що відображає шлях до програми. Повне значення шляху до браузеру буде виглядати так: C: Program FilesMozilla Firefoxfirefox.exe "/Prefetch: 1Ета операція дозволить системі прописати додаткову інформацію про браузер в папці Prefetch для швидкого запуск а додатки Firefox.
4
Введіть значення about: config в адресному рядку браузера для доступу до подоби редактора реєстру regedit додатки Mozilla Firefox.
5
Створіть у ньому новий двійковий параметр з ім'ям cofig.trim_on_minimize для скасування вивантаження програми Firefox з пам'яті системи під час згортання вікон додатка.
6
Встановіть значення новоствореного параметра false і перезавантажте браузер для застосування внесених змін.
7
Введіть значення about: config в адресний рядок браузера ще раз для обмеження обсягу пам'яті, використовуваної додатком.
8
Створіть новий цілочисельний параметр browser.cache.memory.capacity і вкажіть бажану кількість обсягу пам'яті в якості значення параметра (в кілобайтах).
9
Перезавантажте програму Mozilla Firefox для застосування обраних змін.
10
Створіть черговий новий строковий параметр з ім'ям browser.cache.disk.parent_directory для переносу дискового кешу додатки в іншу директорію.
11
Вкажіть бажаний шлях до директорії зберігання тимчасового інтернет-контенту як значення новоствореного параметра і перезавантажте браузер для виконання команди.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2Za99u9bBrk
Зверніть увагу
Некоректне внесення змін до редактор реєстру Програми Mozilla Firefox може привести до необхідності повної переустановки додатка.
Корисна порада
Проведення всіх вищеперелічених операцій можливо тільки при наявності адміністраторських прав у користувача комп'ютера.