Як подивитися дзвінки з телефону. Як видалити телефон з деталізації Мегафона.

Часом буває необхідно дізнатися, які дзвінки , коли і на які номери здійснювалися з мобільного телефону. Може бути, вам здається, що вашим телефоном хтось скористався або з рахунку зняли невиправдано велику суму грошей.
Інструкція
1
Якщо вам необхідно дізнатися вихідні дзвінки з мобільного телефону, то зазвичай отримати таку інформацію не складає труднощів. Щоб з'ясувати, які дзвінки відбувалися зі стільникового телефону, зайдіть в меню, виберіть Дзвінки - Набрані номери. У цій папці ви побачите, кому і коли дзвонили з даної SIM-карти. Якщо SIM-карта виймалася з телефону, дані про дзвінки могли зникнути з пам'яті. Інформацію про вхідні та вихідні дзвінки й SMS-повідомленнях також можна видалити навмисно.
2
Якщо на самому телефоні інформації про дзвінки ви не виявили, зверніться в офіс свого стільникового оператора і замовте деталізацію дзвінків. У вас повинен бути з собою паспорт. Оператор надасть вам «розшифровку» рахунки за бажаний період в друкованому вигляді, або у вигляді MMS-повідомлення. Зазвичай послуга деталізації надається за невелику плату, а вартість залежить від тимчасового періоду, який вас цікавить. Деталізація містить дату і час дзвінків, номер телефону і тривалість розмови.
3
На сайтах багатьох операторів можна після реєстрації замовити деталізацію дзвінків на e-mail. Іноді дана онлайн послуга надається оператором безкоштовно, так що користуватися сайтом навіть вигідніше.
4
Що стосується дзвінків з міського телефону, то, як правило, з нього фіксуються тільки платні дзвінки - міжміські і дзвінки на мобільні номера. Буває, що вони вже відображені в квитанціях на оплату, що приходять кожен місяць. Повну ж деталізацію дзвінків з міського телефону навряд чи яка-небудь з телефонних компаній вам надасть. Винятки можливі, якщо АТС - цифрова. Але, як правило, звичайним абонентам така інформація не надається, а доступна тільки спеціальним державним органам. У кожному разі, для уточнення виниклих питань зверніться в свою телефонну компанію, оскільки політика різних компаній часто відрізняється.