Як позбутися запаху ніг, пітливості ніг.

Вас всюди переслідує неприємний запах від ваших ніг? Він не тільки псує атмосферу, але і відносини з оточуючими. До того ж, доставляє купу неприємностей на дні народженні подруги або просто на дружній вечірці. При найменшому хвилюванні ніг і моментально потіють? Тоді пора братися за справу і позбавлятися від ненависті ніг про запаху і надмірної пітливості ніг. Як усунути неприємний запах?
Інструкція
1
У першу чергу необхідно дотримуватися правил гігіени.Каждий день мийте ніг і з милом, бажано, що містить триклозан. Воно має антибактеріальний ефект і ви позбавитеся від "непрошених гостей" на поверхні шкіри.
2
Щодня надягайте чисті шкарпетки або колготки. Якщо вам здається, що шкарпетки не мають запаху і ще свіжі - все одно виперіть їх. У цих шкарпетках на наступний день почнуть розмножуватися бактерії і з'явиться сильний запах.
3
Майте кілька пар взуття для кожного сезону. Тоді буде можливість добре просушити і провітрити взуття.
4
Перед тим, як одягати шкарпетки або колготки, обробіть чисті і сухі ніг і спеціальним тальком або дезодорантом. Можна скористатися дезодорантом-антиперспірантом для пахв, і ніг і будуть потіти значно менше.
5
Відразу ж лікуєте ранки і тріщинки, що виникають на стопах. Адже відкриті рани - ворота для бактерій.
6
Народні рецепти в боротьбі з запахом потаВанночка з кори деревьевВозьміте 2 ст. ложки кори дуба і 1 ст. ложку вербової кори. Залийте 1,5 літра води і на повільному вогні варите близько 10 хвилин. Відвар процідіть, остудіть і на 15 хвилин опустіть туди ніг і. Ванночку можна робити щодня після миття ніг.
7
Ванночка з м'яти, кропиви і шалфеяВозьміте 3 ст. ложки суміші сухих трав і залийте її літром окропу. Дайте гарненько настоятися, потім процідіть і остудіть настій. У остившем настої трав тримайте ніг і 15 хвилин. Застосовуйте цю ванночку протягом місяця після миття ніг.
8
Солевая ванночкаНалейте в таз 2 літри води, додайте 3 ст. ложки морської (або кухонної) солі, розмішайте до пів ніг про її розчинення. Опустіть ніг і в таз хвилин на 20.
9
Лавандовое маслоПеред тим, як лягати спати, втирайте в стопи кілька крапель лавандового масла. Ноги, звичайно, повинні бути чистими. Надіньте чисті бавовняні шкарпетки. Спосіб підходить людям, у яких немає підвищеної чутливості до лаванді.
10
ФенСушіте ніг і феном, якщо є схильність до ніг тевому або шкірному грибку. Тільки відрегулюйте фен на низьку температуру. Це знизить вологість ніг і допоможе уникнути інфекцій.
11
Ви перепробували майже всі кошти, але запах так і не усунули? Проконсультуйтеся з фахівцем, можливо причина запаху в серйозної інфекції, яка вимагає врачеб ніг про контролю і лікування рецептурними препаратами.
Зверніть увагу
Причиною неприємного запаху є посилене потовиділення. Потові залози розподілені на всій поверхні тіла людини, в їх завдання входить регулювання постійної температури тіла. У спекотну погоду або при фізичних навантаженнях посилюється потовиділення і з'являється неприємний запах. Пот на 99% складається з води, а в 1% входять різні кислоти, аміак, хлор і сечовина. Сам по собі піт без запаху, але коли в ньому починають розмножуватися бактерії - з'являється неприємний запах і дискомфорт.
Корисна порада
Що сприяє появі специфічного запаху? • Шкарпетки із синтетичної тканини. • Стрес, емоційне збудження, хвилювання. • Активний спосіб життя. • Закрита взуття або виконана з синтетичних матеріалів. Взуття бажано носити натуральну. • Не дотримання правил особистої гігієни. • Зневажливий догляд за взуттям. • Грибкові захворювання шкіри або нігтьових пластин.