Як вибрати масажну накидку. масажні накидки Як вибрати.

В стрімке століття промислових технологій кожна друга людина на планеті страждає від гіподинамії. Причому абсолютно не має значення, на якій роботі він працює - фізичної чи розумової. Впоратися з цією проблемою допомагають масажні накидки.
Інструкція
1
Ви дбаєте про своє здоров'я і активно займаєтеся спортом? Або ваш спосіб життя передбачає постійне сидіння за кермом або комп'ютером? У будь-якому випадку вам знадобиться масажна накидка . Для початку визначте, для яких цілей ви її купуєте - лікувальних або профілактіческіх.В лікувальних цілях придбайте масажну накидку з нефритом - цілющою керамікою, яка в процесі масажу виробляє лікувальний тепло. А воно в свою чергу є потужним фізіотерапевтичним фактором при радикуліті, остеохондрозі, сколіозі та інших захворюваннях хребта. У профілактичних цілях купуйте накидку зі звичайним підігрівом, яка створить вам комфортні умови під час зимової поїздки на машині. При цьому враховуйте, що масажні накидки можна використовувати будь-якій людині починаючи з 14 років.
2
Якщо вам потрібна масажна накидка для автомобіля, а грошей для покупки не так багато, то вибирайте вібропневматіческіе масажні накидки, які найчастіше роблять у Китаї. Вони коштують дуже дешево (близько 30-130 $), на такому ж рівні у них і сила масажу. Ціна на ці масажери зазвичай залежить від кількості моторчиков, наявності або відсутності регулятора інтенсивності масажу та інших функцій. Гарантія на такі накидки тільки один год.Работает цей вид накидок наступним чином: в дію наводяться численні моторчики, які своєю вібрацією приводять в дію масажні подушечки. Вони в свою чергу і надають масажну дію. Такі масажні накидки не володіють лікувальним ефектом, а тільки нормалізують ваш життєвий тонус і розслаблюють. Сила масажу такий накидкою недостатня для опрацювання тканини м'язів.
3
Якщо у вас достатньо грошей для покупки більш якісного виробу, то купуйте роликові масажери. Сама назва передбачає наявність роликів. Виконані вони з пластику або лікувальної кераміки. Масаж проводиться вздовж довгих м'язів спини, оточуючих хребетний стовп. Таке масажне крісло надає більш глибоке, сильне, проникаюче вплив. Глибоко опрацьовуються всі м'язи спини, проводиться розтяжка хребта, яка сприяє звільненню стислих нервових закінчень. Допомагає роликовий масаж при остеохондрозі і багатьох інших захворюваннях. Сила впливу масажу управляється за допомогою м'якого буфера між роликами і позвоночніком.Состоіт роликовая масажна накидка з твердого каркаса і роликових механізмів. Вартість може досягати 500 $. Все залежить від країни виробника і комплектації вироби. Ролики, виконані з лікувальною кераміки (нефрит), будуть коштувати набагато дорожче пластикових, однак вони будуть надавати не тільки масажне, але й терапевтичний вплив. Вибирайте краще німецькі масажні накидки - гарантія на них поширюється на цілих десять років. Яку б масажну накидку ви не вибрали, при регулярному застосуванні будь-який з них ви позбавитеся від втоми, а натомість придбаєте здоров'я і довголіття!
Зверніть увагу
Гарантія на вироби з Китаю - 1 рік, гарантія на вироби з Німеччини - 10 років.
Корисна порада
Часто ціна відповідає якості виробу і кількості додаткових функцій.
Протягом свого життя людина в середньому долає 50 тисяч кілометрів, а це мільйони кроків. Ноги людини виконують величезну роботу і тому вимагають постійного догляду за собою. На ступнях людини знаходиться безліч нервових закінчень, надаючи на них вплив за допомогою масажерів, можна отримати дивовижний результат.
Інструкція
1
Хоча б раз на тиждень, але ноги можна побалувати такою ванною, потім зробити педикюр і нанести живильний або зволожуючий крем. А якщо ви любителька високих каблуків, то і через день така процедура буде дуже корисна. Залежно від переслідуваної мети їх застосування масажні ванночки бувають гідромасажні, лікувальні, гартують, тонізуючі, очищають і так далі.
2
При покупці масажною ванночки важливими моментами необхідно вважати продуманість конструкції і ергономіку. Зверніть увагу на наступні характеристики.
3
Стійкість приладу. Він повинен мати гумові ніжки або міцне нековзне підстава, не повинен бути легким. Найменш вдала форма для ванночки , це півсфера, такий прилад при використанні може перевернутися, що небезпечно.
4
Можливість безпосередньо пальцем ноги перемикати режими, тому клавіші і кнопки переважніше поворотних перемикачів. Бажано входження в комплект поставки пульта дистанційного керування.
5
Краще якщо у ванні буде перфоровані акупунктурноє дно, з м'якого пластику приємного на дотик.
6
Принципове значення для ніг мають габарити ванночки . Бувають моделі суперкомпактні, в які ноги великого розміру просто не помістяться.
7
Пристрій для підвішування додаткових насадок або місце в корпусі для їх зберігання.
8
Нагрівальні елементи, вмонтовані в дно ванночки , відповідають за підтримання температури і підігрів води.
9
Максимальна стандартна споживана потужність масажною ванночки 110 ват. Для підтримки температури води у ванні теплою це нормальний показник, але його недостатньо для підігріву. Зверніть увагу, якщо в інструкції прописані турбо-масаж, інфрачервона лампа, підігрів води, а потужність приладу не досягає навіть 70 ват, швидше за все, доведеться самостійно гріти воду.
10
До приладу повинна додаватися інструкція з вичерпним описом безпечного використання приладу.