Як віддячити за подарунок.

Ми все життя отримуємо подарунки. Нам їх дарують на день народження, новий рік, якісь корпоративні свята або ж просто так. А чи знали ви, що за правилами хорошого тону за подарунок потрібно подякувати? Природно, що ви кожен раз, отримуючи подарунок , говорите спасибі, але як це зробити інакше. Існує досить багато способів висловити свою щиру б
Інструкція
1
Застосуйте свої творчі здібності, якщо такі є. В якості подяки за подарунок прекрасно підійде вірш або подячна мова. Які ви зможете уявити під час наступної безпосередньої зустрічі. Будьте впевнені, що таким чином ви зможете приємно здивувати людину, і можливо заслужити ще один подарунок .
2
Зробіть подарунок у відповідь. Не обов'язково дарувати дорогий подарунок , хоча якщо дозволяють можливості, то чому б і ні. У будь-якому випадку головне - увага. Подаруйте якусь дрібничку, що символізує вашу симпатію до даної людини. Що можна подарувати в знак подяки? Чудово підійдуть такі дрібниці, як сувеніри, подарункові сертифікати, солодощі. Варіантів насправді дуже багато. Важливо пам'ятати, що ні в якому разі не можна дарувати подарунок , що перевищує за вартістю подарований вам. Це однозначно поставить людину в незручне становище. Що стосується подарунків, обумовлених діловим етикетом, то тут все трохи простіше. Кращого презенту, ніж продукція з символікою вашої фірми і придумати не можна. Наприклад, блокнот, ручка і чашка з логотипом вашої компанії чудово підійдуть для відповідного ділового подарунка.
3
Віддячите коханої людини, адже немає нічого простішого. Це може бути романтичну вечерю при свічках. У цій інтимній атмосфері ви зможете сказати багато приємних слів, що виражають вашу щиру подяку. Подякувати друзів теж досить легко. Можна запросити їх в кафе, кіно чи ще куди-небудь. Природний, що сплатити рахунок потрібно буде вам.
4
Використовуйте сучасні технології. Найпростіший спосіб сказати спасибі за подарунок - послати подячну смс-листівку. Можна також використовувати електронну пошту та соціальні мережі, які в даний час значно спрощують життя.