Як визначити китайську Нокію.

З усіх марок мобільних телефонів найбільш підроблюваною є Nokia. За своєю якістю такі підробки дуже відрізняються один від одного. Одні можна розпізнати відразу, інші володіють величезним схожістю з оригіналом.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що якщо на телефоні Nokia зазначено, що він зроблений в Китаї, це ще не означає, що він контрафактний. Деякі моделі апаратів цього виробника офіційно виробляються саме там. Нічого спільного з підробками вони не мають. Що ж стосується зарядних пристроїв та інших аксесуарів, то вони і зовсім виготовляються тільки в Китаї.
2
Прямо запитайте у продавця, чи не підробку він пропонує. Багато продавців цього навіть не приховують. Іноді вони навіть ставлять такі апарати на окрему полицю, на якій прямо зазначено, що вони - підроблені.
3
Пам'ятайте, що з рук в підземних переходах торгують майже виключно підробленими телефонами. На ринку вам можуть запропонувати як справжній, так і контрафактний апарат Nokia, але якщо він був у вжитку, то майже завжди справжній (підроблені найчастіше ламаються раніше, ніж стають вживаними, але обов'язково попросіть продавця пред'явити коробку з тим же номером IMEI, що і у телефону, щоб переконатися, що він не крадений). Практично немає контрафактних телефонах в салонах зв'язку з відомими назвами, а також у фірмових магазинах.
4
Не думайте, що відсутність друкарські помилки у назві апарату - гарантія його автентичності. Далеко не всі підробки носять назву "NOKLA". На багатьох красується оригінальний логотип - "NOKIA".
5
Ознайомтеся з переліком функцій, яких може не бути в контрафактному апараті навіть при їх наявності в справжньому: ємнісний тачскрін, GPS, WiFi, багатозадачність, AMOLED, HDMI, 3G, J2ME, автофокус, велика матриця у фотоапараті, спалах Ксенону .
6
Ознайомтеся з переліком функцій, які можуть бути в контрафактному апараті навіть за їх відсутності в справжньому: резистивний тачскрін (в т.ч., замість ємнісного), стилус, підтримка двох SIM-карт, аналоговий ТВ-тюнер, подобу тачпада з піктограмами, аналоговий ТВ-тюнер.
7
Переконайтеся у відсутності граматичних помилок і неточностей перекладу у всіх пунктах меню. Однак, якщо ви виявили такі помилки і неточності в установленому на колишньому у вживанні телефоні браузері UCWEB, ознакою підробки це не є. Це - браузер китайського походження (звідси і друкарські помилки), який міг бути встановлений на справжній телефон попереднім власником.