Як позбутися від шлаків в організмі.

Необхідні для життєдіяльності речовини потрапляють в організм через травну і дихальну системи. Велика їх частина переробляється і виводяться з нього. Невиведенние продукти накопичуються в клітинах печінки, нирок, кишечника та інших органів. Їх називають шлаками. Накопичені шлаки мають шкідливий вплив на організм, призводять до порушення фізіологічних функцій і розвитку серйозних захворювань.
Вам знадобиться
  • - очищення кишечника;
  • - очищення печінки;
  • - очищення легенів;
  • - очищення нирок;
  • - очищення крові ;
  • - очищення лімфи.
Інструкція
1
Спочатку за шлакування проявляється швидкою втомлюваністю, дратівливістю, головним болем. Потім уражаються органи і виникають важкі хвороби: гастрит, коліт, виразки, інфаркт міокарда та інші небезпечні захворювання.
2
Існують дієві методи виведення з організму шкідливих речовин. Однак очищати організм потрібно послідовно, керуючись функціональної важливістю системи і ступеня її забруднення. Починати необхідно з кишечника, печінки і легенів, потім переходити до нирок, крові та лімфі.
3
В 2 л кип'яченої охолодженої води додайте одну столову ложку віджатого лимонного соку, столову ложку оцту і сік кислих фруктів (щоб зберегти кислотно-лужний баланс кишечника). Наповніть розчином кухоль Есмарха (клізму), змастіть наконечник вазеліном або рослинним маслом. Встаньте на карачки, прийнявши коліно-ліктьове положення і обережно введіть його на глибину 5-7 см. Розслабте живіт і дихайте глибоко. Як тільки ви відчуєте позиви на стілець, припиніть введення рідини і звільніть кишечник. Процедуру рекомендується проводити ввечері за 2-2,5 години до сну. Схема наступна: 1 тиждень - щодня, 2 - через день, 3 - через 2 дні, 4 - через 3 дні, 5 - 1 раз на тиждень. Дане очищення необхідно проводити кілька разів на рік.
4
За 3 дні до початку виведення шлаків з печінки, почніть харчуватися яблуками або рослинною їжею. В день процедури випийте натще склянку яблучного соку і зробіть клізму. Бажано прийняти 2 таблетки но-шпи. Через 2 години прикладіть до області печінки грілку з теплою водою. Через 3 години можна починати процедуру. До цього приготуйте 2 склянки. Один наповніть олією (оливковою, виноградним і т.д.), другий - свіжовичавленим соком лимона, журавлини або агрусу. Нагрійте масло до 35 градусів. Випийте два ковтки масла і запийте двома ковтками соку. Через 15 хвилин повторіть, і робіть так до тих пір, поки ви вип'єте все масло і сік. Чи не знімайте грілку і тримайте її протягом 5 годин. Вранці знову зробіть клізму і випийте склянку яблучного соку. На обід і вечерю можна з'їсти рослинну їжу. На наступний день перейдіть на кашу на воді, потім, поступово розширте меню. З 5 дня можна харчуватися в звичайному режимі. Через 2 тижні повторіть очищення. 3 процедури виведуть шлаки з печінки. У подальшому, буде достатньо однієї процедури на рік.
5
Легкі очищаються дихальною гімнастикою. Встаньте прямо і поставте ноги на ширину плечей. Зробіть глибокий вдих через ніс і підніміть руки вгору. Повільно видихайте через відритий рот, притискаючи руки до тулуба. Дихайте подібним чином 10 хвилин.
6
Встаньте прямо, ноги на ширині плечей, руки повинні бути уздовж тулуба. Присядьте, відведіть коліна в сторони, руки підніміть вгору і зробіть глибокий вдих через ніс. Поверніться у вихідне положення, губи складіть трубочкою і сильно видихніть через рот. Робіть вправу протягом 10 хвилин.
7
Ноги зігніть в колінах, тулуб нахиліть до підлоги, голову підніміть нагору. Праву руку круговими рухами висувайте вперед (як при плаванні), поверніть голову вправо і зробіть глибокий вдих через ніс. Те ж саме виконайте лівою рукою, поверніть голову вліво і зробіть глибокий видих через ніс. Повторюйте вправу протягом 10 хвилин. Вправи потрібно робити вранці і ввечері протягом місяця. Потім зробіть 10-денну перерву і повторюйте курс 2 місяці.
8
Нирки очищають за допомогою натуральних соків. Візьміть 10 частин свіжовичавленого морквяного соку і по 3 частини бурякового і огіркового, змішайте і випийте 1 склянку вранці натщесерце, другий - за годину до обіду і третій - за 2 години до сну. Курс проводите протягом двох тижнів. Через тиждень повторіть його.
9
Для очищення крові підходить яблучно-кропив'яний сік. 100 мл яблучного соку антонівки змішайте зі 100мл соку кропиви і приймайте за 30 хвилин до сніданку протягом 20 днів. Зробіть 10-денну перерву і повторіть курс.
10
Щоб очистити лімфу, змішайте 200 мл лимонного соку, 400 мл соку грейпфрута і 400 мл апельсинового соку з 1л дистильованої води. Випивайте до обіду, а ввечері робіть клізму. Процедура розрахована на 2 дні, раз на рік.
Зверніть увагу
Очищення протипоказано при ряді захворювань (діабет, виразкова хвороба тощо). Тому, перш ніж почати позбавлення від шлаків, проконсультуйтеся з лікарем.