Як приклеїти павутинку.

Поява тріщин на стінах і стелях залежить від того, з чого вони зроблені і від конструктивних особливостей приміщення. Однак основною причиною появи тріщин прийнято вважати коливання температури і вологості. Тим більше в будинках старої споруди, де все перекриття, підчас, робилися з дерева та покривалися товстим шаром штукатурки. Щоб виключити виникнення тріщин на стінах і стелях, прийнято обклеювати їх стекловолоконной павутинкою 1,5-2 мм. Це і стіни зміцнить, і від тріщин позбавить.
Вам знадобиться
  • матерчаті рукавички (обов'язково!), Сама павутинка, клей для шпалер (наприклад, QUELYD), валики, шпателі, щітки.
Інструкція
1
Підготуйте поверхню до обклеювання. Стару штукатурку зніміть там, де це можливо. Усуньте дефекти стін і стелі, закладіть тріщини шпаклівкою. Вирівняйте стіни.
2
Розведіть клей відповідно до інструкції, а потім для приготування грунтовки розбавте його водою ще на 20-30%. Цим «рідким» клеєм прогрунтуйте обклеюваної поверхню. Грунтовка необхідна, щоб створити захисну плівку для зайвого вбирання клею в поверхню. Крім того, грунтування стіни знімає з неї залишилася після зачистки пил.
3
Дочекайтеся висихання грунтовки, нанесіть на стіни шар клею, наклейте павутинку , прітріте її жорсткою щіткою.
4
Далі можна павутинку забарвити або замазати шпаклівкою і нанести фінішне покритіе.Такой спосіб обробки особливо рекомендований при використанні в обробці гіпсокартонних поверхонь, де поява тріщин неминуче, рано чи пізно.
Зверніть увагу
Павутинка - це не павукові мережі, якими вас закликають обклеювати будинок, щоб уникнути навали мух. Павутинка - це новий оздоблювальний матеріал, неткане скловолоконні полотно. Його застосовують для армування поверхні стін і стелі. Крім того, павутинка - це ще й оригінальний декоративний матеріал.Ізготавлівают скловолокно в фабричних умовах з натуральних матеріалів: кварцового піску, глини, соди, вапняку. Тому воно має ряд незамінних якостей. Міцний, легкий, нетоксичний і неаллергенний, екологічно чистий, негорючий, стійкий до впливу вологи і механічних пошкоджень матеріал рекомендований до використання в обробці закладів охорони здоров'я та адміністративних будівель.
«Павутинка», друга назва - малярний стеклохолст, забезпечує рівне покриття стіни або стелі для згладжування поверхні, армування невеликих тріщин, нанесення обробки. Наклеювання « павутинку » заняття не дуже складне, але трудомістка.
Інструкція
1
Спочатку необхідно підготувати стіни або стелю. Ошкуріть поверхню і нанесіть ґрунтовку, щоб видалити пил. Якщо стіну або стеля не гарантувати, а відразу приступити до наклеювання «павутинки», пил разом з клеєм утворює невеликі кульки, які перешкоджатимуть рівномірному розподілу клею. Також грунтовка створює захисне покриття, завдяки якому, клей не так сильно вбирається, і шпалери тримаються набагато краще.
2
Тепер можна приступати до поклейки малярного склополотна. Попередньо відміряйте і відріжте його відрізки по висоті стін або по довжині стелі з запасом близько 5 см.
3
Нанесіть спеціальний клей на стіну або стелю товстим шаром за допомогою широкого валіка.Возьміте відрізаний стеклохолст і приклейте на поверхню вертикально по стіні, використовуючи схил, або прямо вздовж стіни при наклеюванні на стелю.
4
Обріжте надлишки «павутинки» канцелярським ножем. Тепер нанесіть ще один шар клею, але вже на поверхню склополотна, просочуючи полотно. Приберіть надлишки клею зі скловолокна, розгладжуючи малярським шпателем.
5
Наступний лист «павутинки» клейте встик і повторіть всі операції, як при поклейке першого. Через добу малярний стеклохолст готовий до подальшої обробки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PYqvqFqb8mM
Корисна порада
При роботі з склохолстом дотримуйтесь заходів безпеки. Уникайте вдихати повітряну суспензію скловолокна. Наклеювання краще проводити в спецодязі з використанням засобів індивідуального захисту органів дихання, органів зору, шкіри рук.