Як розводити затірку.

Затирка - фінішна обробка кахельного покриття стін. Затирку наносять в міжплиточних шви для створення ідеальної поверхні і запобігання проникнення вологи в шви. Крім того, правильно підібрана затірка може замаскувати дефекти плитки на куточках, відколи, тріщинки. Перед нанесенням будь-який склад потрібно правильно розвести.
Інструкція
1
Не розводьте відразу весь мішок. Відміряйте необхідну кількість для роботи (приблизно 0,5 кг), затирка швидко висихає, а додаткове доливання в неї води значно псує її захисні свойства.Пріготовьте невелику ємність з кришкою. Налийте в неї необхідну кількість води (див. Інструкцію) і всипте туди суху суміш затірки.
2
Ретельно перемішайте затирочні суміш шпателем або дрилем з насадкою до отримання гладкою та еластичною маси.
3
Залиште затірку на 5 хв для набрякання, потім ще раз перемішайте і негайно використовуйте. Готова затиральна суміш зберігає свої властивості 2 години при температурі +200 С в закритій кришкою емкості.До нанесення затірки між плитковими швами, необхідно правильно підготувати їх для роботи. Шви треба звільнити від бруду і пилу, протерти мокрою губкою.
4
Після того, як затирка затвердіє, через 10-12 годин, її надлишки слід прибрати з плитки за допомогою вологої губкі.Для запобігання забруднення швів або зміни їх забарвлення, затірку слід прогрунтувати спеціальною грунтовкою для швів. Шви ґрунтуються після висихання затірки тонким пензликом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-Ty5MhJrs2A
Зверніть увагу
Затирка буває на епоксидної і на цементній основі. Епоксидна приготавливается виключно за інструкцією, має прозору пластичну фактуру, не перешкоджає проникненню світла, але оберігає від попадання вологи, перешкоджає розвитку грибків і плісняви. Епоксидна затирка підходить для роботи зі скляною мозаїкою. Зазвичай, такий вид затірки використовують для роботи обробники-професіонали. Після нанесення епоксидної затирання надлишки її слід відразу прибрати з плитки епоксидним розчинником. Інакше, її вже буде неможливо оттереть.В домашніх умовах більш популярна цементна затирка. Вона зроблена на цементно-піщаної основі, модифікованої полімерними добавками, і продається в магазинах будівельних матеріалів, має різні кольори і проста в користуванні.