Як організувати вечір випускників. запрошення на зустріч шкільних друзів.

Якщо у вас виникла ідея зібрати всіх випускників вашої школи або класу, згадати минуле і поспілкуватися, то заздалегідь продумайте, як цікавіше буде провести цей захід. Важливо, звичайно, в цей день знову зануритися в атмосферу шкільного життя, зустрітися з учителями та подякувати їм за те виховання і освіту, що дозволило вам стати успішними.
Інструкція
1
Обов'язково почніть планувати зустріч випускників заздалегідь, так як у багатьох можуть бути заплановані важливі справи на найближчий час, а деяким, які проживають в іншому місті, необхідно час, щоб прибути до місця зустрічі.
2
Визначтеся, якнайшвидше оповістити всіх випускників про намічений заході. Виберіть групу активістів, які відповідатимуть за це. Ви можете обдзвонити деяких з них, скориставшись старої записником, а можете вдатися до допомоги різних сайтів. Можливо, варто звернутися за допомогою до школи. Зараз майже кожен навчальний заклад має свій сайт, яким варто також скористатися. Зрештою, відправте запрошення за адресами, наявними у вас і в навчальному закладі.
3
Обговоріть місце зустрічі. Якщо ви хочете знову зануритися в атмосферу шкільних буднів, то зверніться з проханням до адміністрації школи. А якщо плануєте зібратися в іншому місці, то необхідно завчасно орендувати приміщення на певну кількість людей.
4
Якщо хочеться згадати похідну шкільне життя, то заздалегідь подбайте про місце, де буде розбитий табір, про наметах і способах доставки людей до даного місця зустрічі. Ви можете виконувати пісні під гітару біля вогнища і згадувати кумедні і незвичайні історії зі шкільного життя.
5
Якщо ж ви прийняли рішення організувати зустріч в школі, запросіть ваших вчителів. Їм, звичайно ж, буде приємно побачити вас, дізнатися про ваше життя, успіхи, згадати, якими нетямущими ви були колись. Ви зможете разом розглядати шкільні фотографії і розпитувати один одного про подальше (після закінчення школи) життєвому шляху.
6
Підготуйте відеофільм або презентацію, включивши туди відеосюжети або шкільні фотографії. Також можна заздалегідь записати ваше відеозвернення з словами щирої вдячності вашим учителям. Заздалегідь підготуйте в подарунок кілька таких дисків для них.
7
Говорите в цей день теплі і добрі слова один одному, те, що ви не зважилися б сказати, будучи дітьми. Щира і приємна атмосфера дозволить вам провести цей вечір зустрічі випускників незабутньо.