Як вибрати ванну з гідромасажем.

Гідромасажні ванни заслужили величезну популярність, так як вони приємні у використанні і корисні для здоров'я. Раніше такі вишукані страви були доступні тільки дуже багатим людям, але тепер безліч фірм виробляють різні моделі гідромасажних ванн на будь-який смак і гаманець.
Інструкція
1
При виборі ванни для початку ви повинні визначитися з матеріалом, з якого вона буде зроблена: акрил, сталь або чавун. Найдешевший варіант - сталева ванна. Такі вироби вельми міцні, легкі по вазі, але при цьому дуже швидко остигають, а вода в них набирається з шумом, який багатьох дратує. Традиційна чавунна ванна теплоємна і не галаслива, але вельми важка, дорога, а також завжди є можливість пошкодити емалеве покриття - досить просто впустити в ванну важкий флакон або пляшку з косметичним засобом. Третій варіант - акрилова ванна. Зараз цей матеріал став вельми популярний, так як акрил дешевше чавуну, при цьому теплоемок і не створює нав'язливого шуму при наповненні, як сталева ємність, хоча за вагою ці вироби приблизно рівні. При цьому будь-які пошкодження акрилової поверхні легко видалити, на відміну від відколів на емалі.
2
Далі вам необхідно визначитися з розміром і формою ванни. Для звичайної квартири підійде прямокутна, відповідної довжини: 150, 170 і 180 см, або кутова, підходящого розміру. Кутові бувають як у формі рівнобедреного трикутника, так і більш витягнуті, з різною довжиною сторін. Вибір форми гідромасажною ванни залежить тільки від вашого смаку і параметрів приміщення.
3
Одна з основних частин гідромасажною ванни - компресор. Від нього залежить потужність повітряних струменів. Відповідно, якщо ви хочете насолоджуватися якісним аеромасажем, то вибирайте прилад з потужним компресором. Але майте на увазі - чим він потужніший, тим ванна дорожче.
4
За гідромасаж відповідає насос. В середньому для ванни об'ємом 250 літрів необхідна потужність від 1 кВт. Але чим більше форсунок (отворів, через які виходять повітряні бульбашки і струмені води), тим могутніше повинен бути насос. Пам'ятайте, що в даному випадку діє те ж правило, що і з компресором - ціна залежить від потужності.
5
Вельми важливим пунктом є кількість форсунок. Від цього залежить якість масажу, а так же потужність компресора і насоса і, відповідно, вартість ванни. При виборі ванни орієнтуйтеся на ті моделі, де форсунки розташовані для масажу основних ділянок тіла: ніг, попереку, тулуба.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=e7EDuxy7gX0
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що гідромасажні ванни небезпечні для людей з серцевими захворюваннями.
Корисна порада
Обов'язково раз на пару місяців робіть профілактичну чистку насоса і форсунок від вапняного нальоту за допомогою спеціальної рідини.