Як вирішувати головоломки.

пазли - це одночасно відпочинок і робота, тренування мозку. Люди придумують все нові й нові секрети і просять інших розгадати їх. Що ж може бути цікавіше пошуку вирішення таких загадок?

Вам знадобиться

Логіка, кмітливість, терпіння, увагу, час.

Інструкція
1

Розгадувати головоломки - безумно цікаве заняття, особливо якщо оригінально придумані і оформлені. Всякі лабіринти і кубики Рубіка майже всі ми дізналися і полюбили ще в дитинстві. Це дуже корисна в усіх відношеннях річ, це ціле мистецтво. Можна розвивати мислення, уважність, кмітливість, швидкість сприйняття, здатність аналізувати і продумувати ситуацію, а також поліпшити дрібну моторику пальців. Але як же навчитися їх розгадувати? У відповіді дивитися не будемо - так відразу втрачається весь інтерес. Потрібно підходити до вирішення головоломок обдумано, з холодною головою . Повертати її в руках або подивитися уважно на загальний вид малюнка (якщо мова йде про предмет або про збірку в друкованому вигляді, відповідно).

2

Далі оціните ситуацію і перевірте свої перші, сходу прийшли на розум здогадки. Потім (в разі невдачі) спробуйте розвинути їх, змінити положення головоломки, в прямому сенсі "подивитися на неї з іншого боку". Таким чином, сприйняття освіжається і деяка можливо присутня "замиленість" пропадає, дозволяючи тим самим набагато швидше знайти рішення даної головоломки. У тих цілях, а саме для свіжості сприйняття, можете попросити когось допомогти вам або навіть просто розкажіть цій людині про свої спроби вирішити головоломку, адже промовляючи ще раз свої дії вголос, ви як би знову виконуєте їх подумки у себе в голові, і ваш мозок паралельно продовжуватиме аналізувати ситуацію, іноді це дозволяє знайти нові способи вирішення головоломки.

3

Як і в будь-якій справі, тут важлива практика. Іноді тому, що просто існують певні типи головоломок, які мають схожі методи рішення, але частіше просто виходячи з більшої розвиненості ваших навичок в результаті попередньої діяльності, тим самим рішення може прийти істотно швидше.

Удачи!