Як припинити ріст волосся на тілі. Як зупинити ріст волосся на лобку.

Багато жінок змушені регулярно видаляти небажані волосся на тілі. Процедура забирає час і іноді супроводжується неприємними відчуттями. Але зростання волосся на тілі можна припинити за допомогою досягнень сучасної косметології.
Вам знадобиться
  • - лосьйон, що уповільнює ріст волосся
Інструкція
1
Наносьте на тіло лосьйон, що уповільнює зростання волосся. Речовини в його складі згубно діють на волосяну цибулину. Після регулярного застосування волосся спочатку стануть тонкими, світлими і більш рідкісними, а з часом їх зростання припиниться зовсім.
2
Якщо ви не хочете чекати, то зверніться в косметичний салон для проведення епіляції. Існують різні її види: електро-, фото-, лазерна, елос епіляція. Вони відрізняються один від одного механізмом руйнування волосяної цибулини, показаннями, ефективністю і ціною.
3
Електроепіляція дозволяє зруйнувати волосяні цибулини струмом високої частоти. За допомогою спеціальних найтонших голок струм буде подаватися на кожну цибулину. Процедура досить болюча, тому проводиться під місцевим знеболенням. Після електроепіляції на шкірі можуть залишитися невеликі рубчики від опіків. Процедуру, швидше за все, доведеться повторити ще кілька разів для повного позбавлення від волосся на тілі.
4
Фото- і лазерна епіляції руйнують волосяні цибулини інфрачервоним і лазерним випромінюванням. Довжина волосся для видалення повинна бути не менше 1 мм. Процедура абсолютно безболісна, дозволяє видаляти волосся будь-якого кольору і товщини. Після неї волоски випадають самостійно протягом декількох днів. 1-2 тижні після фото- або лазерної епіляції захищайте тіло від прямих сонячних променів для того, щоб не отримати опік.
5
Елос епіляція відноситься до комбінованих методів видалення волосся. Спочатку косметолог завдасть на ваше тіло гель, що містить ферменти. Потім ті ділянки тіла, на які нанесено гель, будуть опромінені інфрачервоним випромінюванням. Під дією світла і тепла ферменти гелю активуються і зруйнують волосяні цибулини. Потім гель зітруть з шкіри, а ослаблені волоски видалять за допомогою воску. Процедура так само безболісна, її ефект тривалішим, ніж від інших видів епіляції. Єдиним мінусом є висока вартість.