Як приклеїти карниз. гармонійна обклеювання шпалерами.

Карниз , або стельовий плінтус, - завершальна деталь в обробці стіни. Він надає закінченість і гармонійність, маскує вади, що неминуче виникають при обклеюванні стіни шпалерами. Зазвичай карниз роблять з легкого і зручного пінополістиролу або поліуретану. Це екологічно чисті і якісні матеріали, нешкідливі для здоров'я, практичні в застосуванні. Однак такі карнизи непросто клеїти: матеріал крихкий і схильний до деформації. При неправильному монтажі поліуретан втрачає адгезивность і "відходить" від стін і стелі.
Вам знадобиться
  • карниз, стусло, клей
Інструкція
1
Сучасний карниз клеять до стелі за допомогою клею. Клей також випускають різний, тому при покупці карниза, проконсультуйтеся у продавця. Зазвичай пластиковий карниз клеять на «рідкі цвяхи» або на герметик. Також застосовується клей Момент-монтаж або розведена шпаклівка.
2
Починати клеїти карниз треба з кутів. Приготуйте необхідні інструменти і сусло, пристрій в якому розпилюють стельовий плінтус під певним кутом. Виміряйте довжину стіни, візьміть відповідний карниз і закріпіть його в суслі. Відріжте частину карниза під кутом 45 градусів.
3
Виміряйте довжину іншої стіни, підберіть відповідний по довжині карниз і відріжте його частина також під кутом 45 градусів. Прикладіть порізані куски один до одного кутом. В ідеалі, вони повинні щільно сойтісь.Тщательно відміряйте на стіні, де буде розташовуватися карниз.
4
Намажте бічні сторони карнизів клеєм і акуратно приклейте їх за місцем, ретельно зістиковуючи в кутку. Рівне відрізані карнизи зазвичай щільно прилягають один до одного. Якщо необхідно стикувати пластикові карнизи по довжині, приклеюйте їх якомога щільніше один до одного, щоб не залишалося зазорів.
5
Крім вищеописаного методу оформлення кутів, існує ще кілька простих способів наклейки карниза в кутку. По-перше, це використання популярних сьогодні кутових елементів з того ж матеріалу, що і карниз. Це вже готове за формою прикраса, яка легко приклеїти на той же клей, що і карниз. Необхідно лише мати точні прямі кути в помещеніі.Во-друге, в магазинах будівельних матеріалів продаються ще універсальні кутові елементи. Це невеликі пластикові накладки в різній формі, які наклеюються в кутах приміщення. Вони допомагають приховати неідеальну стикування карниза і можливі зазори.