Як змінити ping.

Пінг - це час, на який затримується сигнал по шляху до сервера і назад. Пінг має велике значення в онлайн іграх, які вимагають високої швидкості реакції. Чим менше затримка, тим швидше сигнал про дії гравця передається на сервер.
Інструкція
1
Найдієвіший спосіб зміни пінгу - зменшення або збільшення завантаження каналу доступу до інтернету. Зробити це можна шляхом зміни числа активних сполук та інших операцій, які займають канал. Так, для того, щоб знизити пінг, відключіть торрент-клієнт, зупиніть завантаження всіх файлів, закрийте вікно інтернет браузера. Для його збільшення зробіть зворотні операції.
2
Також на пінг впливає загальне навантаження на процесор. На програми, запущені у фоновому режимі або працюють одночасно з грою, витрачається певна кількість системних ресурсів. Причому навантаження йде як на процесор, так і на оперативну пам'ять. Відповідно, щоб збільшити пінг, запустіть кілька програм одночасно з грою. Для зменшення затримки відключіть всі ресурсомісткі програми. Під час завантаження операційної системи запускається велика кількість різних процесів. Відкрийте «Диспетчер завдань» і завершите ті процеси, які не знадобляться вам в подальшій роботі.
3
Якщо перераховані вище способи не вирішили проблему, змінити значення затримки сигналу можна за допомогою графічних налаштувань гри (якщо зміна налаштувань графіки підтримується). Якщо ви встановите максимально високі вимоги до конфігурації, комп'ютер може не впорається з покладеним навантаженням (найчастіше основною причиною є слабка відеокарта). Це призведе до збільшення пінгу. Зменшіть графічні налаштування до мінімуму, і пінг значно знизиться. Якщо при зменшенні параметрів графіки ігровий процес став менш комфортним, трохи збільште конфігурацію відео та оцініть зміни. Повторіть операцію кілька разів і добийтеся оптимального рішення.