Як зробити розвиваючий килимок для дитини.

Дитина розвивається стрімко і завдання батьків - сприяти йому в цьому. Розвиваючий килимок для дитини може стати гарною підмогою в реалізації завдань розвитку, тим більше, що створити його можна самостійно, не вдаючись до послуг дорогих магазинів.
Вам знадобиться
  • Швейні приналежності, стару ковдру, гудзики, кріпильна стрічка
Інструкція
1
Перед тим, як зробити розвиваючий килимок для дитини, підготуйте супутні матеріали. В якості основи підійде будь щільне ковдру в тканинній основі. На такому килимок е мама може не турбуватися про те, що маляті буде холодно на підлозі. Крім того, щільна і м'яка основа зробить перебування дитини на килимок е більш комфортним. Розмір килимок а особливого значення не має, але орієнтуватися слід на те, щоб дитина мала можливість вільно перекочуватися по ньому з боку на бік.
2
Основна вимога до дитячого килимок у - його яскравість і різнобічність матеріалів. Зшийте на ковдру чохол з декількох квадратів різнобарвної тканини, після чого можна приступати до безпосереднього оформлення килимок а.
3
Розвиваючий килимок для дітей, зшити який досить просто, повинен стимулювати цікавість малюка. Для цього на один з країв пришити конверт з тканини, верх якого буде застібатися на липучу стрічку. Пробуючи відкривати і закривати його, дитина тренуватиме дрібну моторику рук. Всередину конверту можна вшити маленьку їжа іграшку, щоб при натисканні вона видавала звук.
4
На інший кут килимок а пришити квітку з опуклою основою з м'якою і бархатистою тканини, залишивши пелюстки його вільними, щоб малюк мав можливість смикати їх. Не менш цікава аплікація з великих гудзиків, які дають уявлення про іншій формі і фактурі матеріалів. Однак гудзики повинні пришивати щільно і бути достатнього розміру для того, щоб у разі їх відриву дитина не могла взяти їх в рот.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qPNGqfLX0OU
Корисна порада
Можна прикрасити килимок окремими знімними частинами. Для цього на нижню частину килимка пришивається частина кріплення від липучою стрічки, тоді як її другий елемент кріпиться до будь-якої готової м'якій іграшці. Відриваючи іграшку від килимка і намагаючись повернути її назад, малюк отримує нові тактильні відчуття.