Як зберігати в фотошопі канали.

Щоразу, працюючи в Adobe Photoshop і виділяючи якусь область, ви створюєте альфа-канал. В інструментарій програми входить безліч опцій для маніпуляцій з альфа-каналами, але одна з найголовніших - їх можна зберегти і використовувати пізніше.
Вам знадобиться
  • - Русифицированная версія Adobe Photoshop CS5
Інструкція
1
Відкрийте будь-яке зображення: натисніть пункт меню «Файл», потім «Відкрити» (це дію можна виконати швидше, натиснувши комбінацію клавіш Ctrl + O), виберіть файл і клікніть кнопку «Відкрити». Виділіть область на картинці, використовуючи інструменти «Прямокутна область» (гаряча клавіша M, перемикання між суміжними елементами Shift + M) або "Ласо" (L, перемикання - Shift + L). У нашому випадку не має значення, яка саме область, тому виділяйте любую. Альфа-канал створений.
2
Зберегти виділення можна двома способами. Перший: знайдіть вікно «Шари» (якщо воно відсутнє, викличте його гарячою клавішею F7), знайдіть на ньому вкладку « Канали » і натисніть кнопку «Зберегти виділення в новому каналі», яка знаходиться в правому нижньому розі вікна. Другий: натисніть пункт меню «Виділення»> «Зберегти виділення»> «ОК». При бажанні можна вказати ім'я новому альфа-каналу.
3
Збережені альфа-канали, вони ж виділені області, знаходяться у вкладці « Канали » на вікні "Шари". Поруч з кожним з них знаходиться емблема, в мініатюрі відображає виділення: сама область має білий колір, а все інше - чорний. Доступ до кожного каналу здійснюється за допомогою гарячих клавіш, комбінації яких вказані там же, в списку каналів праворуч від кожного з них. Щоб зняти виділення, використовуйте клавіші Ctrl + D.
4
Щоб завантажити раніше збережений канал, виберіть пункт меню «Виділення»> «Завантажити виділення». У вікні зверніть увагу на поля «Документ» (якщо в даний момент ви працюєте в декількох документах) і «Канал» (якщо в конкретному документі декілька виділених областей). Вибравши необхідний альфа-канал, натисніть «ОК».
5
Якщо ви хочете зберегти отриманий результат, натисніть пункт меню «Файл», потім кнопку «Зберегти як» (або комбінацію Shift + Ctrl + S), виберіть шлях, напишіть ім'я файлу, вкажіть Jpeg в поле «Тип файлів» і клацніть «Зберегти».