Як запросити всіх друзів на зустріч.

Якщо ви є користувачем соціальної мережі ВКонтакте і хочете оповістити всіх друзів про зустріч, подію чи якомусь заході, то вам доведеться створити на цьому сайті зустріч.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет, реєстрація на сайті ВКонтакте, інформація та фото- відеоматеріали прийдешньої зустрічі, якщо такі є.
Інструкція
1
Якщо ви є зареєстрованим користувачем ВКонтакте, то в головному меню виберіть «Мої зустрічі». Далі натисніть «створити подію». У віконці «створення події» заповніть по порядку всі поля. Напишіть назву події, опис події (що і де відбудеться, де відбуватиметься збір) вкажіть дату і час (збору чи початку заходу, якщо ви зустрічаєтеся на ньому). Виберіть опцію «закритий захід» або «відкритий захід». І натисніть «створити подію». Ваша зустріч створена, тепер потрібно приступити до її редагування і зробити її максимально привабливою.
2
Підберіть і завантажте аватарку вашої групи. Картинка повинна відображати суть події. Якщо хочете, то напишіть перше повідомлення на стіні. Під аватарки виберіть «управління зустріччю». Тут ви можете за бажанням редагувати опис зустрічі. А також можете вказати свої контакти (телефон, email). Можете змінити можливості дій учасників зустрічі - можливість написання на стіні і залишення коментарів. Так само можете додати додаткових організаторів. Не забудьте все це зберегти. В опції «список учасників» ви можете переглянути кількість учасників, кількість що відхилили ваше запрошення і переглянути можливих учасників (друзі ваших друзів ), яких ви теж можете запросити.
3
Під опцією «організатори» знаходяться фотографії і відеозаписи. Якщо у вас такі є - то можете сміливо їх завантажити, це приверне інтерес до зустрічі. Коли ваша зустріч закінчиться - опублікуйте фотографії та відеозаписи із зустрічі, нехай учасники залишають свої коментарі.
4
Натисніть під аватарки «запросити друзів » і запрошуйте всіх або вибірково. Якщо зустріч відкрита, то ті, кого ви запросили, можуть теж запрошувати своїх друзів . Не забувайте заходити під зустріч і дивитися кількість погодилися людей прийти. Створіть рекламу вашої зустрічі у себе на сторінці, в групах вашого міста, району, залишаючи короткий опис-заклик і посилання на зустріч.
Зверніть увагу
Не створюйте зустріч, яка може спричинити за собою порушення кримінального кодексу.