Як поставити дату на фото.

Фотоапарат не завжди вдається налаштувати таким чином, щоб він відображав дату знімка, тому на будь-якому жорсткому диску знайдуться «втрачені в часі» фотографії. Але не біда, дату можна проставити за допомогою всемогутнього Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Запустіть Adobe Photoshop CS5 і відкрийте необхідну фотографію: натисніть пункт меню «Файл», потім пункт «Відкрити», виберіть файл і клацніть «Відкрити». Також вікно завантаження картинки можна відкрити за допомогою гарячих клавіш «Ctrl» + «O».
2
Виберіть інструмент «Текст» (гаряча клавіша «T») і клацніть лівою кнопкою миші приблизно в тому місці, де ви хотіли б бачити напис. У місці кліка з'явиться миготливий курсор. З клавіатури наберіть необхідну дату. Під файловим меню знаходиться панель, на якій ви можете поміняти шрифт, накреслення, розмір, колір та інші параметри написи. Перед зміною виділіть текст: натисніть на ньому правою кнопкою миші і в меню клікніть найперший пункт - «Виділити все».
3
У лівій частині панелі параметрів знаходиться кнопка перемикання тексту з горизонтального у вертикальне положення і назад. Також зверніть увагу на функцію «Деформувати текст» (кнопка з літерою «Т» і стрілочкою внизу), за допомогою якої можна додати вашій написи несерйозний, комічний ефект.
4
У правій частині панелі з параметрами інструменту «Текст» знаходяться дві кнопки: перекресленого круга і галочки. Перша видаляє останні зміни або, якщо текст виділений повністю - весь текстовий шар. Друга зберігає внесення зміни.
5
Якщо вас не влаштовує розташування напису, її можна пересунути. Для цього використовуйте інструмент "Переміщення" (гаряча клавіша «V»). Виберіть його, правою кнопкою миші клацніть на написи і перетягніть її в потрібне вам місце.
6
Щоб зберегти зображення з написом, натисніть пункт меню «Файл», потім пункт «Зберегти як» (або використовуйте гарячі клавіші «Shift» + «Ctrl» + «S»), напишіть ім'я, виберіть шлях, в поле «Тип файлів» поставте «Jpeg» і клацніть кнопку «Зберегти».