Як записати фільм на диск у форматі DVD.

За допомогою спеціального програмного забезпечення можна створити DVD- диск з меню, в яке будуть включені різні фрагменти фільму, список глав, зміст і трейлер до фільму.
Вам знадобиться
  • - Nero Burning ROM
Інструкція
1
Придбайте в спеціалізованому магазині ліцензійне програмне забезпечення Nero Burning ROM v 8.2.4.1. Встановіть на ваш персональний комп'ютер. Введіть ключ, який вказаний на зворотному боці упаковки. Активуйте через інтернет ваше програмне забезпечення. Скачайте останні оновлення, встановіть їх. Перезавантажте операційну систему, щоб усі зміни та оновлення вступили в силу.
2
Зайдіть в «Пуск», далі «Усі програми» - «Nero» і відкрийте програму Nero Burning ROM. Перед вами з'явиться спеціальне діалогове вікно, призначене для професійної роботи з iso образами, фільму ми, фотографіями, mdf-файлами і т.п. Дана програма дозволяє записувати образи на чисті диск і, копіювати диск , що знаходиться в першому приводі, на диск - у другому приводі. Можна створювати обкладинки, меню фільмів та багато іншого.
3
В лівому верхньому куті даного діалогового вікна виберіть вкладку DVD. З'являться варіанти роботи з диск ами. Виберіть DVD-Video. У вікні вкажіть назву майбутнього диск а в форматі DVD. Відкрийте випадаюче вікно «Правка». Лівою кнопкою мишки клацніть по напису «Додати файли ...». Вкажіть точний шлях до фільму і натисніть кнопку «Додати».
4
Відкрийте вкладку створення DVD-меню. З готових шаблонів виберіть стиль меню. Вкажіть відрізки фільму, які будуть доступні в даній функції. Також можна створити власний стиль. Після того, як ви вибрали дизайн, натисніть клавішу «ОК».
5
Клацніть мишкою по посиланню «Запис». Розпочнеться «прожиг» диск а. Після того, як запис буде завершена, поставте «прапорець» поруч із написом «Перевірити диск на помилки». Після закінчення перевірки привід комп'ютера відкриється. Диск готовий.