Як зробити бахрому.

Якщо ви хочете створити милу дитячу іграшку або прикрасити шарф, вам необхідно навчитися правильно і акуратно робити бахрому, яка прикрасить будь-яке ваше твір, а також зробить його неповторним. Існує кілька способів створення бахроми в залежності від того, куди ви хочете її застосувати.

Вам знадобиться

1. Нитка, картон, ножиці, гачок. 2. Нитка для бахроми і нитка "Ірис", ножиці, картон. 3. Папір, тканина, ножиці.

Інструкція
1

Наріжте шматки ниток по довжині в два рази перевищують довжину бажаної бахроми. Простіше це буде зробити з кимось або використовуючи смужку картону, що дорівнює довжині бахроми. Щільно накручуйте лити на картон так, щоб кожна ниточка, не налягаючи, лежала впритул до наступної.

2

Потім розріжте нитки з одного боку. Намагайтеся робити це якомога рівніше. Зніміть пряжу, складіть її навпіл і вдягають в основу вашого виробу. Це можна зробити вручну, допомагаючи пальцями пролізти ниткам через дірочку, або використовуючи гачок.

3

Потім в утворену петлю просмикніть вільні кінці і міцно, але акуратно, затягніть. Виконайте це на всій довжині полотна, періодично підрівнюючи вже з'явилася бахрому.

4

Наступний спосіб діяння бахроми, який більше підходить для створення іграшок, виконується схожим чином. Але відмінність її в тому, що ви виходить з'єднану бахрому, яку цілком прикріплюєте до виробу. Відріжте дві нитки "Ірис", що використовується для в'язання гачком, і поверніть їх петлею навпіл. Між ними знаходиться основна нитка для бахроми. Зв'яжіть три нитки вузлом на кінці.

5

Візьміть лінійку. Ваш помічник одягає петлі на руки і ліву петлю просмикує в праву. В цей час ви тримаєте лінійку і, після того, як петлі протягнуті одна в іншу і розведені в сторони, ви обводите свою нитку навколо картону, закріплюючи петлі поверху. Потім знову слід протягування петлею і закріплення їх вашої ниткою навколо.

6

Продовжуйте до отримання бажаної довжини бахроми, потім зав'яжіть вузол, витягніть картон і, за бажанням, розрізати нитки в нижній частині.

7

Бахрома з паперу або тканини робиться переважно для різних дитячих виробів, наприклад, для створення квіткових пелюсток. Для цього вам потрібно взяти папір або тканину, визначити, якої довжини має бути ваша бахрома.

8

Для більшої акуратності, прикладіть до матеріалу захисну смужку (або коло, якщо це бутон квітки) і, по напрямок до себе, ріжте смужки тієї ширини, яка вам потрібна.

9

Отриману бахрому приклейте або пришийте до основного виробу.

Джерела