Як поставити пароль на пошту.

Деякі з листів можуть бути конфіденційними. Таку кореспонденцію хотілося б надійніше захистити. Поштовий сервіс Yandex не втомлюється нагадувати, що в цілях безпеки слід періодично міняти пароль для входу в поштову скриньку. Поставити новий пароль на пошту зовсім нескладно.
Інструкція
1
Вхід у поштову скриньку захищається паролем при реєстрації. Поштовий сервіс пропонує вибрати «ім'я» поштової скриньки (логін), ввести пароль і повторити його в рядку нижче, щоб переконатися, що набір символів введен не випадковим чином. Без цього реєстрація просто неможлива.
2
Щоб поставити новий пароль на пошту, запустіть браузер, увійдіть в свою поштову скриньку, вказавши логін і свій старий пароль .
3
Ввести налаштування пошти. Для цього клацніть лівою кнопкою миші по напису-посиланню «Налаштування», розташованої в правій верхній частині вікна (вона знаходиться трохи нижче адреси вашої електронної пошти).
4
На сторінці, з доступними діями виберіть розділ «Безпека», клікнувши на написи або на іконці лівою кнопкою миші. Цей розділ відповідає за безпеку з'єднання, підтвердження номера телефону і зміну паролів.
5
Перейшовши на сторінку настройки безпеки, виберіть пункт «Зміна пароля». Для того щоб перейти безпосередньо до введення нового пароля, пройдіть по посиланню «міняти пароль » - вона знаходиться в середині пропозиції «В цілях безпеки рекомендуємо регулярно міняти пароль від поштової скриньки».
6
У вікні зміни пароля введіть в першому поле старий пароль , за допомогою якого ви входили в свою поштову скриньку в останній раз. У другому полі вкажіть свій новий пароль , підтвердіть його (введіть ще раз) у третьому полі. Введіть символи з картинки, розташованої нижче, щоб підтвердити операцію по зміні пароля. Натисніть на кнопку «Готово» в нижній частині екрану.
Зверніть увагу
Майте на увазі, що якщо пошта з вашим логіном і старим паролем відкрита на якомусь іншому комп'ютері, після зміни пароля сесія на ньому буде автоматично завершена.
Корисна порада
Якщо не вистачає фантазії, щоб зробити пароль більш складним, але при цьому запам'ятовується, скористайтеся рекомендаціями, які перебувають за посиланням «Як придумати новий пароль», що міститься на початку рядка «Як придумати складний пароль, щоб він легко запам'ятовувався?»