Як позбутися запаху поту в пахвах. піт під пахвами.

Багато стикаються з такою проблемою, як неприємний запах з пахв, особливо в спекотні дні або в моменти нервового напруження. Цей жахливий запах доставляє масу неприємних відчуттів не тільки вам, але і оточуючим людям. Велика кількість потових залоз знаходиться в основному в пахвових областях і на ступнях ніг, вони реагують на роботу нирок, продукти харчування, гормони і температуру повітря. У випадках безпричинного підвищення відділення поту проявите пильність і зверніться до фахівця.
Вам знадобиться
  • - бритва,
  • - формалін,
  • - горілка,
  • - галун,
  • - настій чайного гриба,
  • - паста Теймурова.
Інструкція
1
Кожній людині хочеться пахнути свіжістю і духами, і бажано, щоб ці відчуття не проходили протягом усього робочого дня. Але для цього доведеться приділити собі більше часу із застосуванням певних методів і засобів. Першим ділом позбудьтеся від волосся в пахвових западинах за допомогою бритви або депіляції. Так як волосся мають властивість утримувати будь-який неприємний запах, особливо піт.
2
Існує один старовинний метод, який допомагає позбутися неприємного запаху поту . Візьміть одну чайну ложку 40% розчину формаліну, додайте половину склянки горілки, чайну ложку квасцов і 50 грам води. Все ретельно перемішайте і нанесіть на пітливість місця, які потрібно попередньо вимити з милом. Залиште розчин на пахвових областях протягом 30 хвилин, після цього змийте спочатку теплою водою, а потім холодною.
3
Чайний гриб є чудовим народним засобом у боротьбі з неприємним запахом поту . Для цього необхідний чайний гриб, настояний протягом не менше одного місяця. Ретельно помийте пахви з милом, витріть насухо і протріть рушником, змоченим в настої чайного гриба. Таким чином ви позбавитеся від запаху поту .
4
Паста Теймурова - ще одне відоме, недороге і ефективний засіб в боротьбі з сильним і різким запахом поту . Прийміть ванну або душ з милом, чи не витирайтеся, а змастіть проблемні місця цієї пастою. У перші хвилини ви відчуєте приємний холодок пахвами і, можливо, уловите запах поту . Проводите цю процедуру один-два рази на тиждень після прийому ванни.
Зверніть увагу
Носіть білизну з натуральних дихаючих матеріалів. Льон і бавовна вбирає вологу, а синтетика не має таких властивостей, тому піт буде в буквальному сенсі стікати по тілу.
Корисна порада
Особиста і щоденна гігієна - одне з найважливіших засобів у боротьбі з запахом поту. Не забувайте після ранкового душу наносити дезодорант-антиперспірант і щовечора голити пахви. У спекотні дні приймайте двічі на день контрастний душ.