Як зняти набряк у вагітної.

Під час вагітності в організмі можуть відбуватися зміни, деякі з них носять фізіологічний характер, а деякі є ознаками порушення балансу. Одним з таких проявів є набряки у вагітних. Не можна залишати дані симптоми без уваги. Адже вони можуть проявлятися спільно з іншими порушеннями.
Інструкція
1
Звертайте увагу на стан ніг. Набряки спочатку проявляються у вигляді пастозности (при натисканні на область гомілок і ступень залишаються пальцеві вдавлення). Це перші сигнали. Потім набряки стають більш вираженими. Туфлі починають тиснути в кінці дня, а ноги болять і гудуть. Обов'язково зверніться до свого лікаря-акушера і розкажіть про дані симптомах. Доктор призначить вам здати аналізи сечі і крові, пройти дослідження УЗД нирок і сечового міхура. І за результатами отриманих даних вам буде призначений курс терапії.
2
Обов'язково стежте за надбавкою у вазі. Адже набряки з'являються не тільки на ногах, але і в багатьох органах.
3
Для початку вам призначать водно-питний режим і правильне збалансоване харчування з обмеженням солоних, копчених і гострих страв. Можливе призначення сечогінних препаратів. Вибір залишають за сучасними засобами, наприклад, «Тріампур композитум». Цей препарат має сечогінний ефект і не виводить зайві мінеральні речовини з організму.
4
Є й природні компоненти і трави, які допоможуть зняти набряки . Сечогінні збори, наприклад, листя брусниці, мучниці і ведмежі вушка. В аптеках продаються зручні чаї у фільтрах-пакетиках. Заварювати дуже просто. Їх необхідно пити протягом дня не менше 7-10 днів. Є препарат у формі гелю «Фітолізин». Це згущене водно-спиртовий екстракт із суміші трав (хвощ польовий, листя берези, корінь петрушки, трава золотушника, шавлієве масло та інші компоненти). Приймати його треба по чайній ложці двічі на день.
5
Дотримуйтеся режиму роботи і відпочинку. Надайте ногам піднесене положення - так поліпшується відтік крові і набряки зменшуються. Взуття також намагайтеся використовувати зручну, простору і без каблука. Не стійте і не сидіть довго протягом дня.
6
Намагайтеся обмежити споживання рідини в другій половині дня. Замініть чорний чай на зелений (він має м'який сечогінним засобом).
7
Дотримуйтесь ці нехитрі поради, які допоможуть вам справитися з даними неприємним недугою. У разі якщо набряки не проходять і продовжують наростати, а в аналізі сечі з'являється білок і лейкоцити, то можлива госпіталізація для проведення більш глибокого обстеження та стаціонарного лікування.