Як позбутися від газоутворення в кишечнику. Як зменшити газоутворення.

Газоутворення в кишечнику - досить неприємний процес. Основною причиною є особливості харчування: вживання екзотичних продуктів, а також їжі, що викликає газоутворення (капуста, горох). Позбутися від цієї недуги цілком можливо.
Інструкція
1
Насамперед, згадайте приказку з дитинства про те, що вживати їжу потрібно мовчки, і їжте відповідно з цим твердженням, тобто, не розмовляючи, інакше в шлунок потрапить повітря.
2
Знизьте вживання напоїв, що містять гази.
3
Після прийому їжі не лягайте відразу відпочивати, краще сходіть, прогуляйтеся.
4
Якщо ви любите бобові продукти і вживаєте їх досить часто, то треба готувати їх по-особливому. Перш ніж варити, їх бажано вимочити. В цьому випадку вони втратять деяку частину своїх газообразующих властивостей.
5
Сорбенти допоможуть вам зменшити неприємні відчуття в кишечнику при переїданні продуктів, що містять надлишок газів. Будь-який лікар в такому випадку рекомендує приймати препарати з вмістом симетикона, так як він дробить повітряні бульбашки в кишечнику . Також приймайте препарати і продукти, що містять біфідобактерії.
6
Газоутворення не завжди викликано особливостями харчування, в деяких випадках причиною виникнення цього процесу вважається конкретне захворювання. Якщо у вашому випадку це дійсно так, тоді зверніться до лікаря, який призначить вам особливий курс лікування. Цей курс буде спрямований не на позбавлення від газоутворення, а на позбавлення від самого захворювання, внаслідок чого зникнуть неприємні відчуття в кишечнику .
7
Для позбавлення від підвищеного газоутворення обов'язково переглянете свій денний раціон, зменшивши в ньому кількість наступних продуктів: картоплі та інших сирих овочів, свіжого хліба, дріжджового тіста, пива, а також яблук.
8
Основним засобом, що допомагає позбутися від газоутворення, є активоване вугілля. Доза даного медикаменту становить 1 таблетка на 10 кг ваги. Він виводить токсини з організму.
9
Спробуйте деякі народні засоби. Наприклад, приймайте за 3-4 години до їди укропную воду (по половині склянки). Або настій петрушки, який потрібно приймати протягом всього дня рівними порціями (приблизно по 200 мл) .Головне - правильно визначити причину виникнення підвищеного газоутворення і відповідно до цього обрати метод позбавлення від неприємних відчуттів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=u_tVlQcsmro
Зверніть увагу
Практично кожна людина хоча б зрідка стикається з такою неприємною "вітрогонів" проблемою, як підвищене газоутворення в кишечнику. Причини метеоризму можуть бути самими різними і для успішної боротьби з цим неприємним явищем необхідно визначити початкову проблему.
Корисна порада
Здуття живота і підвищене газоутворення може викликати ферментативна недостатність. Якщо здуття відбувається після прийому молока, це означає, що у вашому організмі не вистачає лактази, яка допомагає переробляти молочні продукти. Погано перетравлене молоко надходить у товстий кишечник і починає там бродити, викликаючи виділення газів. Порушення нормальної мікрофлори в кишечнику, дисбактеріоз ...