Як носити талісмани.

Побутує в народі така думка, що талісман необхідно завжди носити з собою. Однозначно, що логіка в цьому є, так як його енергія здатна впливати безпосередньо на ауру людини. Деякі талісмани дають психологічний захист тим, хто їх носить. Наприклад, ви можете взяти талісман удачі з собою на відповідальний іспит.
Інструкція
1
Деякі талісмани необхідно прикріпити до мішені, щоб посилити їх магічну дію. Здійснюючи велику частину своєї роботи на астральному рівні, такі талісмани не береться під впливу відстані або часу, проте існують і такі, які найкраще помістити ближче безпосередньо до людині, яка бажає переконатися в їх дії.
2
Талісмани, які призначені для швидкого одужання та удосконалення особистих якостей, необхідно ховати під подушку. Це допоможе їм впливати на особисту ауру людини і особливі енергетичні центри під час сну. Як правило, талісмани можуть це робити навіть на відстані, однак ефект буде більш слабким.
3
Талісмани, які призначені для подорожей, необхідно обов'язково брати з собою або класти в дорожню сумку. Найчастіше проблеми, які можуть виникнути з людиною в дорозі, відбуваються на матеріальному рівні. Якщо талісман буде знаходитися під рукою, то він допоможе швидко нейтралізувати весь негатив.
4
Якщо ваші особисті обереги не входять до вищевказані категорії, то їх потрібно зберігати в коробці або конверті, де вони не зіпсуються. Ні в якому разі не кладіть талісман у скляний або свинцевий контейнер. Також не слід поміщати їх в ємність, перев'язану шовковою стрічкою або ниткою. Все це нейтралізує енергію талісмана на астральному рівні, ізолюючи його від зовнішнього світу.
5
Для тривалого зберігання талісманів варто зробити для них відповідний контейнер. Візьміть невелику дерев'яну коробку і пофарбуйте її всю в чорний колір. Потім залакіруйте. Це ідеальний варіант для збереження енергії талісманів. При цьому пам'ятайте, що в коробку необхідно класти лише один екземпляр.
6
Майте на увазі, що класти талісмани потрібно на відстань не менше трьох метрів один від одного, тому що може відбутися перехресне заряджання. Також їх можна поміщати поруч з потужними джерелами електричної енергії. Це може негативно вплинути на енергію самих талісманів.