Як встановити гофру для унітазу.

Установка унітазу своїми силами вважається відповідальним і трудомістким процесом. Однак не варто лякатися. Можна, звичайно ж, найняти фахівців і довірити їм заміну, але дана послуга має досить високу вартість. Найкраще роботу виконати самостійно.
Інструкція
1
Щоб не виникло багато проблем, необхідно заздалегідь вивчити старий унітаз, а також технологію його установки. Обов'язково зверніть увагу на кут випуску унітазу і його висоту від підлоги. Кут може бути прямою, косою або ж у підлогу. Якщо ж дані у вашій новій моделі не збігаються з даними старої, то обов'язково потрібно придбати зливну гофру. Добре ознайомтеся з системою підведення води. Найчастіше зустрічається бічна або нижня підводка на гнучкому шлангу. Іноді ж можна зустріти і металеву трубу. При виборі унітазу враховуйте довжину майбутньої підведення води до бачка. Рекомендується заздалегідь купити нову гнучку підводку для води. З'ясуйте, чи можна зробити перекриття холодної води в крані для підводки бачка. Якщо ж це неможливо виконати, то зверніться до чергових сантехнікам. Вони допоможуть замінити вхідні крани.
2
Тепер можна переходити до роботи. Для початку потрібно злити воду з бочка унітазу і від'єднати підводку води. Якщо є гнучка підводка, то її потрібно відкрутити від бочка і від водопроводу. Вона легко зніметься. Якщо ж підводка металева, то потрібно випиляти частину труби, а з боку водопроводу розібрати різьбові з'єднання до першого з'єднання "тато". Потім ви зможете здійснити накрутку гайки гнучкої підводки.
3
Міняти унітаз не так вже й складно. Спочатку викручуються болти, і розбивається цемент в місцях кріплення. Під час зняття унітазу необхідно злити воду, яка є в його внутрішніх порожнинах. Для цього просто нахиліть його назад.
4
Підключити новий унітаз до каналізації можна за допомогою гофри. Для її встановлення в каналізаційний розтруб необхідно провести змазування з боку входу в каналізацію герметиком. Аналогічні дії виконуються з розтрубом. Гофру необхідно вставити до упору. Найскладніше встановити унітаз з косим і прямим випуском.