Як знайти спосіб закрити двір ?

Після того як побудований будинок, необхідно подбати про огорожі. Можна поставити невеликої висоти штахетник, а можна повністю приховати двір від сторонніх очей за допомогою металевих листів. Конструкція огородження також дозволяє вирішувати і декоративні завдання, тим самим стаючи елементом ландшафтного дизайну.
Інструкція
1
На даний момент на ринку присутня велика кількість матеріалів. Саме тому людині складно визначитися зі способом побудови паркану на своєму заміському ділянці. Звести паркан можна з цегли, дерева, бетонних панелей, металевої сітки, природного каменю, профнастилу. Також часто конструкції зводяться з декількох матеріалів. Таким чином, можна побудувати «вразливу» частину огорожі з міцного матеріалу, а по периметру решті території використовувати паркан-сітку.
2
Для початку необхідно визначити, яку огорожу ви хочете - прозору або ж глуху. Глуха огорожа зможе приховати від сторонніх очей ваш двір , а також знизить рівень шуму. Крім того, вона буде відкидати густу тінь. В цьому місці можна буде саджати рослини, які вимагають постійного сонячного світла. Тверда суцільна огорожа здатна знизити вітер.
3
Рекомендується вибирати огорожу, яка відповідає стилю забудови. Приміром, якщо ваш будинок дерев'яний, то краще всього використовувати паркан, виконаний з дерева. До цегельним будинкам буде добре підходити паркан з цегли.
4
Цегляний паркан служить набагато довше, ніж дерев'яний. Зазвичай він коштує більше 50 років. Проте термін служби може бути значно менше, якщо він розташовується в низині, в результаті чого знаходиться в зоні вогкості або туману. Достоїнствами такого огорожі є міцність матеріалу, довговічність. Також не потрібно займатися постійним доглядом. Цегла не потрібно фарбувати і покривати лаком. З мінусів потрібно відзначити високу вартість матеріалу, дорожнечу будівництва паркану, оскільки потрібно надійний фундамент.
5
Іноді люди займаються зведенням металевого паркану. Існує дорогою і більш бюджетний варіант. Приміром, дорогим вважається кований паркан. Він може забезпечити надійний захист від незапланованого проникнення на територію, а також надає ландшафтному дизайну елегантності.