Як пов'язати шнурок.

Шнурки - незамінна в побуті річ. Вони можуть стати як підручним засобом для упаковки, так і вишуканим аксесуаром в одязі. В'язати шнурки простіше всього на світі, але і тут є свої тонкощі.
Вам знадобиться
  • нитки, спиці, гачок
Інструкція
1
На спіцахНаберіте 50 (100, 150, загалом, скільки треба для необхідної довжини шнурка) петель і пров'яжіть 2 (3,4) ряду лицьовій гладдю. Петлі закрийте. Полосочка сама закрутиться в шнурок. Шнурок виходить м'який і пластічний.Только набирати і закривати потрібно на спицях більшого размера.Можно в'язати шнур і поперек.Нужно взяти короткі панчішні спиці. Набрати петлі на ширину шнура і в'язати лицьовій гладдю без кромок петель на потрібну вам довжину.
2
Шнурок крючкомПроще всього зв'язати ланцюжок з повітряних петель. Такі шнурки дуже добре виходять з товстої пряжі або різнокольорових ниток в кілька сложеній.Можно зв'язати ланцюжок і провязать ряд стовпчиків з накидом. Виходить стрічечка.
3
Декоративний, дуже красивий шнурок вийде якщо взяти кілька різнокольорових ниток (три і більше), кінці зав'язати вузлом. З першої нитки зв'язати повітряну петлю, через неї простягнути другу нитку, потім третю і так далі чергуючи нитки по порядку. Весь шнурок в'яжеться повітряними петлями, нічого складного, але на вигляд він відрізнятиметься від шнурка, пов'язаного гачком.
Корисна порада
Шнурок, всязанний гачком, схожий на магазинний і виглядає ефектніше.