Як повісити горизонтальні жалюзі. жалюзі з присосками.

Горизонтальні жалюзі в наші дні користуються великою популярністю. Вони продаються практично в будь-якому магазині будівельних матеріалів та аксесуарів. Однак правильно вибрати жалюзі - це тільки півсправи. Необхідно вміти їх правильно вішати.
Інструкція
1
Найпростіше вішати горизонтальні або ж рулонні жалюзі на пластикове вікно. Кріплення проводиться безпосередньо до рами, близько до скла, окремо на кожну стулку. При правильному підборі розмірів не потрібно займатися розміткою. Необхідно просто їх приклеїти. Однак з клеєм часто виникають проблеми. Суть в тому, що від клею можуть залишитися сліди на пластиковій поверхні рами. Також не рекомендується використовувати двосторонній скотч, так як при перепаді температури він швидко відклеїться.
2
Перед тим як займатися вішання жалюзі на пластикове вікно, необхідно придбати силіконові присоски. Їх можна знайти в будь-якому господарському магазині. Також потрібно підібрати підходящу по діаметру штангу або ж декоративну трубу. Вона вставляється в тримачі присосок. Отже, карниз готовий, залишилося прикріпити штору. Щоб пластик був міцно з'єднаний з присоскою, необхідно скористатися невеликою кількістю силікону - герметика.
3
Спочатку необхідно протерти спиртом місце, в якому будуть скріплюватися деталі. Також краще всього обробити і саму присосок. Після цього потрібно кілька крапель герметика нанести на раму і чашу присоски. Обов'язково рівномірно розподіліть його. Потім можна встановлювати карниз з присосками на місце. Добре його притисніть і зафіксуйте за допомогою скотча. Дайте йому схопитися. На це йде близько доби. Тепер можна вішати жалюзі . Якщо буде необхідно їх зняти, то потрібно просто підчепити ножем присоски. Герметик можна без праці скачати пальцями, при цьому на рамі слідів зовсім не залишиться.
4
Набагато складніше робити кріплення жалюзі над віконним отвором. Для цієї мети просто не можна обійтися без спеціального інструменту та навичок володіння ним. При монтажі жалюзі обов'язково дотримуйтесь техніку безпеки. При монтажі необхідно буде працювати поруч зі склом, стоячи на сходах і застосовувати складний електроінструмент.
Акуратні пластикові вікна красиві і естетичні із встановленими на них жалюзі, які залежно від виду кріпляться або зовні вікна, або всередині нього, безпосередньо на пластик. Внутрішнє кріплення зручно, адже вікно цілком може бути функціональним, незакритим тканиною.
Інструкція
1
По виду жалюзі бувають вертикальними і горизонтальними. Різниця між ними полягає в тому, що вертикальні кріпляться до укосу вікна, а горизонтальні - безпосередньо на сам склопакет.
2
Перед купівлею штор обов'язково проведіть виміри відстаней між віконними укосами. При кріпленні жалюзі безпосередньо до вікна, відстань змиритися від верхнього краю стулки вікна. При кріпленні до укосу відстань змиритися безпосередньо від укосу до укосу.
3
При покупці горизонтальних жалюзі зверніть увагу в магазині на кріпильні елементи внизу штор. Цей кріплення необхідний для фіксації жалюзі до нижнього краю вікна, для того щоб в режимі провітрювання вони не відходили від вікна.
4
При зовнішньому варіанті кріплення обидва типи жалюзі монтуються над укосом вікна безпосередньо до стіни. Зверніть увагу, такі жалюзі повинні бути на 15-20 см ширше вікна і мінімум на 30-40 см довший його. Крім того, при виборі карниза врахуйте ширину вашого підвіконня, держатель повинен бути на 3-5 см довша його. Після вдалої покупки можна приступати до монтажу куплених жалюзі.
5
При кріпленні горизонтальних жалюзі безпосередньо до вікна треба надіти на них елементи кріплення і приміряти до верхньої стулці вікна, при цьому зробивши відповідні ризики для прикручування саморізами.
6
Для монтажу жалюзі вам знадобляться саморізи і шуруповерт. При виборі саморезов треба бути обережним, щоб саморіз не ушкодив склопакет, так як пошкоджений склопакет розгерметизується і в зимовий період часу промерзатиме в районі кріплення жалюзі. Відповідно, вибирайте саморіз з мінімальною довжиною.
7
Встановіть на ризики кріпильний елемент карниза жалюзі, який зазвичай представляє собою куточок з перфорацією. Шуруповертом, встановленим на мінімальні обороти, вженіть саморіз в склопакет. Всуньте в кронштейни направляючу жалюзі так, щоб вона щільно утримувалася зажимами, відповідно до схеми проденьте шнур і розправте ламелі.
8
Якщо ви вмонтовуєте тканинні жалюзі, які призначаються для приховування тільки скла, то саморізи не знадобляться зовсім, адже більша частина моделей поставляється на ринок в зібраному вигляді, а кріплення здійснюється за рахунок щільної клейкої стрічки. Просто намітьте положення жалюзі, приміряйте карниз, не розгортаючи полотно, зніміть захисну плівку і щільно притисніть карниз до пластика. Кріпити потрібно спочатку верх, потім, розгорнувши полотно, низ жалюзі.
9
Витягніть шнур штор і приміряйте його зручне положення на укосі так, щоб він при роботі не переламувався. Прикріпіть направляючу, яка входить в комплект, і Протягніть в неї шнур. Зазвичай на кожну сторону розміщують по три направляючих: одна в центрі, одна вгорі і одна внизу.