Як знайти людину в Туреччині. Як знайти людину з туреччини в hotmail.

Ви хочете знайти людини , загубившись на просторах прекрасної країни Туреччини? Це може бути близький родич, який поїхав на пошуки щастя, або вам необхідно відшукати нового друга, з яким познайомилися під час відпочинку, і якого виявилося не так-то просто забути ... Хто б це не був, якщо ваша мета - знайти людини в Туреччини, то існує певний алгоритм дій, в результаті яких пошуки можуть увінчатися успіхом, і ви знайдете потрібного людини .
Інструкція
1
Зверніться в програму «Жди меня» (poisk.vid.ru,) кілька років тому російська телекомпанія розпочала співпрацю з турецькими компаніями, і тепер стало можливим відшукати людини за допомогою телебачення.
2
Скористайтеся широкими можливостями інтернету: дуже великий відсоток жителів Туреччини користуються Facebook (facebook.com), а багато хто навіть і російськими «Однокласниками». Киньте клич в соціальні мережі про те, що розшукуєте такого-то людини . Залиште його прикмети, прізвище та ім'я. Найоптимальніше - показати фотографію (але фотографія не повинна бути занадто давньою, і чим більше зображення відповідає реальності - тим краще). Якщо ви шукаєте турецького громадянина, то варто помістити цю інформацію на сайтах ashkim.ru, kunstkamera.net Не забудьте залишити і свої координати для зворотного зв'язку. Цю ж стратегію застосуєте і серед реальних людей. Увійдіть в роль сищика, і розпитуйте близький друзів людини , якого розшукуєте, і його знайомих - коли і де бачили його востаннє.
3
Знайдіть людини , який добре говорить турецькою мовою, і попросіть його скласти докладний оголошення про пошук. Текст розповсюдьте на різноманітних тематичних форумах.
4
В інтернеті існують різноманітні інтерактивні телефонні та адресні бази, які доступні кожному. Наприклад, http://ttrehber.turktelekom.com.tr. Обов'язково використовуйте цей спосіб. Але майте на увазі - для того, щоб знайти людини по подібним базам, необхідно правильно написати його прізвище та ім'я. Це важливий момент, оскільки турецький алфавіт дещо відрізняється від звичного нам латинського варіанту.
5
Для більш серйозного пошуку задійте місцеву поліцію (по-турецьки - Karakol). А крім того, якщо людина, яку ви шукаєте - іноземець, зверніться з тим же запитом до консульства його країни на території Туреччини.
6
В крайньому випадку вдамося до допомоги детективного агентства. Не залишайте спроб знайти людини , постійно оновлюйте інформацію в інтернеті - до тих пір, поки пошуки, нарешті, не принесуть бажаного результату, і людина, яку ви так наполегливо хотіли бачити, не постане перед вами у всій красі .