Як прибрати синій відтінок з волосся. Який відтінок прибирає синій колір волосся.

Нерідко трапляється так, що після фарбування волосся в попелястий або перловий колір, голова виглядає так, ніби її випадково занурили в розчин синьки. Якими ж методами можна позбутися від синього відтінку волосся ?
Інструкція
1
Поголіться наголо. Цей радикальний метод відразу позбавить вас від проблеми. Якщо у вас череп правильної форми, то таке рішення ви зможете згодом виправдати бажанням продемонструвати всі можливості вашої досконалої краси. Купіть собі кілька гарних бандан, шарфиків, кепочек для того щоб ваш новий імідж не виглядав надто зухвалим.
2
Спробуйте перефарбуватися в інший колір. Врахуйте, що тон фарби повинен бути темнішим, ніж попередній.
3
Мийте кожен день голову з професійним шампунем глибокої очистки. Паралельно з цим робіть живильні і відновлюють маски для волосся . Такі маски можна зробити і самостійно, на основі реп'яхової, касторової або навіть оливкової олії. Нанесіть на 30 хвилин масло на сухі волосся и, надіньте на голову шапочку з поліетилену, а зверху - теплий рушник. Через півгодини добре промийте волосся и, також, з шампунем глибокої очистки.
4
Зробіть м'яку змивку на основі пудри і слабкого розчину перекису (не більше 1,9%), акуратно, але швидко нанесіть цю суміш на волосся и і, залежно від інтенсивності синього відтінку, тримайте її на волосся ах від 1 до 10 хвилин, уважно спостерігаючи за всіма змінами. Чи не знебарвлюється волосся и надто сильно, щоб не пошкодити їх структуру.
5
Спробуйте використовувати помаранчеві відтінки фарб і шампунів для того щоб синій колір не був так помітний.
6
Зверніться в хороший салон краси з тим, щоб всі процедури, необхідні для цього, були проведені професійно. Обов'язково перед цим дізнайтеся, наскільки компетентний у фарбуванні волосся той чи інший фахівець. Неодмінно поцікавтеся у нього, якою фарбою і яких тонів він буде користуватися. Дізнайтеся у нього і про інші методи перефарбовування волосся і позбавлення від непотрібних відтінків.