Як організувати прогулянку з дітьми.

Про користь прогулянки на свіжому повітрі для дитини знає кожна мама. Молоді мами первістків часто намагаються проводити на вулиці якомога більше часу в будь-яку погоду. Але коли дітей двоє або більше, прогулянка може стати справжньою проблемою.
Інструкція
1
Оберіть зручний час для прогулянки з дітьми . Якщо у вас немовля, виберіть час, коли він захоче спати. Нагодуйте його перед прогулянкою і поміняйте підгузник, щоб забезпечити міцний сон. Тоді у вас буде більше часу, щоб зайнятися старшими дітьми .
2
Враховуйте погодні умови при виборі часу прогулянки. Влітку виходите на вулицю, поки ще не занадто жарко - спека втомлює малюків. Взимку намагайтеся потрапити на вулицю, поки світить сонце, щоб в організмі вироблявся вітамін Д.
3
Візьміть на прогулянку все необхідне. Іграшки, м'яч, пісочний набір для старшої дитини. Пляшечку з водою, змінний підгузник, вологі серветки для грудничка. Не забудьте стільниковий телефон і гаманець на всякий випадок. На відміну від інших мам, мами двох і більше дітей рідко можуть собі дозволити бігати додому і назад за забутою річчю.
4
Коляску зі сплячим малюком поставте в безпечне місце, трохи подалі від ігрової площадки, щоб крики дітей, які не розбудили малюка. Якщо старша дитина добре ходить, вирушайте на прогулянку в парк або зелений сквер. Не йдіть далеко від дому в цілях безпеки.
5
Уникайте походів по задушливим магазинам - користь такої прогулянки прагне до нуля, а поведінка дітей може бути непередбачуваним. Якщо щось терміново знадобилося з продуктів, вибирайте міні-маркети біля будинку, а не великі магазини самообслуговування. Ніколи не залишайте коляску або дітей у дверей магазину! Це дуже небезпечно.
6
Пограйте зі старшим дитиною, якщо малюк міцно спить. Старший дуже потребує вашої уваги, а вдома завжди знаходяться домашні справи. Використовуйте цю можливість на вулиці! Побудуйте разом будиночок з піску, зберіть букет з гарних листя. Задовольнившись вашою увагою, старший дитина вдома віддячить вас годиною тиші, спокійно займаючись своїми іграшками.
7
Займіть грою більш старших дітей. Навчіть їх грати разом, запропонуйте нескладні рольові ігри. Якщо різниця у віці велика, вчіть їх грати поруч, не заважаючи один одному. Якщо старший син будує фортецю з піску, не дозволяйте малюкові топтати споруда, а запропонуйте йому приносити камінчики або прутики для брата. Дівчаток займіть грою з крейдою, скакалкою, гумками. Чергуйте рухливі й зосереджені гри.
8
Повісьте годівницю, погодуйте птахів, зберіть трави для домашнього вихованця, полийте клумбу з лійки. Маленькі ненав'язливі завдання можуть стати справжніми уроками доброти, особливо якщо дітей декілька і вони змагаються один з одним. Нехай у кожного буде своя невелика обов'язок.
9
Спілкуйтеся з іншими мамами і їх дітьми . Ігри з однолітками позитивно впливають на соціалізацію дитини, навіть якщо у нього є сестра або брат. Знайомства та добросусідські відносини дозволить вам підміняти і виручати один одного в разі потреби. Але не витрачайте весь час на розмови, залишивши без уваги дітей. Будьте поруч з ними, і ви уникнете дрібних неприємностей і травм на прогулянці.